Piotr Gąsowski wbił szpilę Tomaszowi Kammelowi. "Padłem i leżę!"

12

Piotr Gąsowski nie był w stanie przejść obojętnie obok plakatu, na którym pojawił się między innymi Tomasz Kammel. Aktor pokusił się o bardzo szczery komentarz. Absolutnie nie krył swoich emocji.

Piotr Gąsowski wbił szpilę Tomaszowi Kammelowi. "Padłem i leżę!"
Piotr Gąsowski, Tomasz Kammel (AKPA, Instagram)

Do sieci trafiła grafika promująca Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO. Na reklamę natknął się między innymi Piotr Gąsowski. Celebryta mocno był mocno zaskoczony tym, co ujrzał.

Doszedł do wniosku, że wręcz musi skomentować tę grafikę. Aktor, odnosząc się do materiału, zadrwił z Tomasza Kammela. Wręcz wyśmiał jego kreację.

Padłem i leżę! Tomek, do twarzy ci w moro... I z tą rakietą! - napisał Gąsowski.

Na tym jednak nie skończył. "Jest moc! Narodowa duma mnie normalnie od środka rozrywa jak granat! Zazdroszczę, że będziesz zapowiadał pana Jana Pietrzaka" - naigrywał się w dalszej części wpisu.

Tomasz Kammel wyśmiany przez Piotra Gąsowskiego

Piotr Gąsowski nawiązał też do pamiętnych słów Tomasza Kammela przy okazji zapowiedzi koncertu Andrei Bocellego. Dziennikarz wówczas odniósł się do tytułu filmu o słynnym śpiewaku. Mówił, że "cud życia" znajduje się również w pierwszym rzędzie, gdzie zasiadali Joanna i Jacek Kurscy.

Bocelli zatytułował swój koncert "Cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy - mówił Tomasz Kammel.

Jakby jeszcze było mało, pod animacją Piotr Gąsowski opublikował kolejny uszczypliwy dopisek. "Wszystko już napisałem i swój zachwyt oraz zazdrość wyraziłem w relacji i pod zdjęciem! Dodam tylko… 'Łubu Dubu!'" - podsumował celebryta.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ceny noclegów nad polskim morzem. "Nawet poniżej 30 zł"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić