Poranek u Kasi Tusk. Nietrafiony żart internauty

89

Kasia Tusk pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z leniwego poranka w łóżku. Uwadze internautów nie umknął pewien szczegół. Rozmowa o sprzętach przydatnych w domu z czasem obrała zaskakujący kierunek.

Poranek u Kasi Tusk. Nietrafiony żart internauty
Kasia Tusk nie była zachwycona "żartem" internauty. Blogerka postawiła sprawę jasno. (AKPA)

Autorka popularnego bloga "Make Life Easier" na opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciu leży w łóżku. Tuż obok spoczywa ukochany pies Kasi Tusk – Portos. Blogerka stwierdziła, że powinna już wstać, ale nie ma na to ochoty.

Wstajemy! No dobra, żartowałam – podpisała fotografię córka byłego premiera.

Część internautów zwróciła uwagę na suszarkę na pranie, która stoi w sąsiadującym z sypialnią pokoju. W komentarzach rozgorzała dyskusja między zwolennikami takiego rozwiązania a osobami preferującymi korzystanie z elektrycznych suszarek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Blogerka wymieniała z internautami swoje spostrzeżenia na temat suszarek tradycyjnych i elektrycznych. W pewnym momencie padł argument o konieczności wygospodarowania miejsca na sprzęt. Wówczas jeden z komentatorów pozwolił sobie na żart, który nie przypadł do gustu Kasi Tusk.

Ja bym męża wyrzucił. Od razu miejsce się zrobi – napisał pod postem jeden z komentatorów.

Kasia Tusk zwróciła internaucie uwagę, że podobne żarty są niestosowne. Blogerka podkreśliła, że nie wyobraża sobie, aby ktoś dawał podobne "rady" jej mężowi i żeby temu było do śmiechu.

Wiem, że dystans i poczucie humoru to podstawa, ale mnie takie żarty jednak trochę drażnią, zwłaszcza jeśli spojrzymy na nie w lustrzanym odbiciu i wyobrazimy sobie, że ktoś takie "zabawne rady" fundowałby mężczyźnie na temat jego żony. Nie chciałabym aby o mnie ktoś tak pisał, a mój mąż się z tego śmiał – napisała Kasia Tusk.
Zobacz także: Zobacz też: Kasia Tusk udowadnia, że gwiazdy mogą ukryć swoją prywatność? (KLIKA PUDELKA)
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić