Przez lata milczała w sprawie syna. Anna Dymna wyjaśnia

2

Anna Dymna przez wiele lat stroniła od mówienia o życiu prywatnym w mediach. Nie chwaliła się choćby swoim synem Michałem. Dlaczego gwiazda nie chciała się wypowiadać na jego temat? Zaskakująca prawda w końcu wyszła na jaw.

Przez lata milczała w sprawie syna. Anna Dymna wyjaśnia
Anna Dymna (AKPA, AKPA)

Anna Dymna ostatnio pojawiła się w głośnej produkcji pt. "Wielka woda". Jednocześnie udzieliła kilku wywiadów. W jednej z rozmów postanowiła nawiązać do wątku syna.

To owoc jej małżeństwa ze Zbigniewem Szotą. Dlaczego aktorka do tej pory nie opowiadała o Michale? Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.

Wiele lat nie mówiłam, że mam syna Michała, bo on jest osobnym bytem, odrębnym człowiekiem, wstydził się i nie chciał, żebym o nim mówiła (...) Teraz jest już dojrzały i wybacza mi, że o nim opowiadam - podkreśliła Anna Dymna w książce Wojciecha Szczawińskiego "Warto mimo wszystko. Pierwszy wywiad rzeka".

Okazuje się, że dziś Anna Dymna ma bardzo dobre relacje z synem. Ujawniła to podczas programu "Dzień dobry TVN".

W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też - zaznaczała celebrytka.

Aktualnie syn Anny Dymnej buduje własną rodzinę. Jest związany z aktorką Agatą Kus. Niedawno ujawniła ona, że wreszcie "doczekała się córeczki".

Anna Dymna i jej spektakularna metamorfoza

Niedawno Anna Dymna wróciła na usta całej Polski. A to za sprawą nietypowej metamorfozy na potrzeby hitowego serialu "Wielka woda". Jest to sześcioodcinkowa produkcja katastroficzna. Opowiada ona o powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i jego okolice w 1997 roku.

Anna Dymna w serialu wcieliła się w postać chorobliwie otyłej bohaterki. Kobieta nie może samodzielnie się poruszać. Problemy zdrowotne utrudniały jej ewakuację z zalewanego domu. Producenci z pewnością mocno się napracowali, by zmienić oblicze Dymnej.

Zobacz także: Posłanka Hołowni o rosnącej inflacji. "Doprowadza przedsiębiorców do rozpaczy"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić