Radosna nowina u gwiazdora TVP Info. Gratulacje złożyła m.in. Lichocka

19

Dziennikarz TVP Info Bartłomiej Graczak szaleje ze szczęścia! Jak poinformował, właśnie został ojcem. "Nasz syn Filip urodził się zdrowy, a moja dzielna żona już wypoczywa po porodzie" - napisał na Twitterze. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, gratulowała również posłanka PiS Joanna Lichocka.

Radosna nowina u gwiazdora TVP Info. Gratulacje złożyła m.in. Lichocka
Bartłomiej Graczak został ojcem (Wikimedia Commons)

O urodzeniu syna dziennikarz TVP poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bartłomiej Graczak napisał, że jego syn ma na imię Filip i urodził się o 4:04 rano w niedzielę. Dodał, że teraz jego żona odpoczywa po porodzie.

Dziennikarz TVP został ojcem

Gwiazdor TVP Info podał, że dziecko przyszło na świat w szpitalu na Solcu. Przy okazji podziękował lekarzom "za profesjonalną opiekę". W komentarzach pod postem napisał, że chłopczyk ważył 3560 g.

Szczęście, ulga, zmęczenie... Paleta ogromnych emocji, ale najważniejsze, że dziś nad ranem o 4:04 nasz syn Filip urodził się zdrowy, a moja dzielna żona już wypoczywa po porodzie - napisał na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Joanna Lichocka gratuluje

Gratulacje dziennikarzowi telewizji publicznej składali głównie koledzy z pracy, ale nie zabrakło też akcentów politycznych. Radość z powodu urodzenia syna wyraziła też posłanka PiS Joanna Lichocka.

Pojawiały się też jednak niezbyt pozytywne komentarze. Jeden z użytkowników napisał, że współczuje Filipowi, ponieważ w przyszłości nie będzie mu łatwo. Wskazał, że chodzi o miejsce pracy jego ojca.

Graczak związany z TVP od 2016 roku

Bartłomiej Graczak pracuje w TVP Info, gdzie prowadzi programy "Minęła 20" i "Minęła 8" oraz pasma informacyjne w ciągu dnia. Z Telewizją Polską jest związany od stycznia 2016 roku. Początkowo był reporterem "Wiadomości". Na początku 2020 roku zaczął prowadzić program "Twój Wybór" w TVP3, a po kilku miesiącach wrócił do TVP Info.

We wrześniu br. Graczak napisał na Twitterze do rzeczniczki Lewicy, Anny Marii Żukowskiej: "Sama się wyskrob", zaznaczając, że jest to parafraza jej słów, a europosłance Sylwii Spurek zarzucił zdradę. Portalowi wirtualnemedia.pl powiedział wówczas, że jest to parafraza, po czym usunął oba wpisy.

Przed pracą w TVP Bartłomiej Graczak przez 2,5 roku był związany z Telewizją Republika - jako reporter oraz prowadzący program informacyjny "Dzisiaj". Był też związany z Radiem Eska, Informacyjną Agencją Radiową i Akademickim Radiem Kampus.

Zobacz także: Był w koalicji z PiS-em. Bardzo mocne słowa o TVP
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić