Richardson nie zostawia suchej nitki na TVP. "Życzę im..."

14

Monika Richardson postanowiła złożyć życzenia Telewizji Polskiej z okazji 70-lecia istnienia. Oczywiście nie mogło zabraknąć wbicia szpili. Słowa dziennikarki są niezwykle wymowne. Jasno dała do zrozumienia, co sądzi na temat publicznego nadawcy.

Richardson nie zostawia suchej nitki na TVP. "Życzę im..."
Monika Richardson (Licencjodawca, AKPA)

To już 70 lat istnienia Telewizji Polskiej. W szeregach tej stacji pracowała niegdyś Monika Richardson. Kooperację z TVP nawiązała już w 1995 roku, gdy była świeżo po studiach.

Współtworzyła wiele programów. Chodzi o takie produkcje jak m.in. "Kulty popkultury", "Witaj, Europo", "Orzeł czy reszka" oraz "Europa da się lubić". Jej współpraca ze stacją dobiegła końca w 2011 roku.

Obecnie Richardson nie ma nic wspólnego z publicznym nadawcą. Dziennikarka absolutnie nie ukrywa, co sądzi na temat poczynań TVP. Z okazji 70-lecia stacji pokusiła się o gorzkie życzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zlikwidują TVP? "To systemowa szczujnia"

Życzenia dla TVP od Moniki Richardson

Podczas rozmowy z Pomponikiem Monika Richardson nie gryzła się w język. Jej życzenia dla stacji mówią bardzo wiele.

Życzę im, by do końca nie zmarnowali swojego potencjału, swojego "know how", czyli kompetencji, które wciąż istnieją, są w TVP. 70 lat ciężkiej pracy bardzo wielu niezwykle utalentowanych ludzi zmarnowane w 7 lat. Trochę szkoda - podkreśliła popularna dziennikarka.

Na tym jednak nie poprzestała. Zdradziła również, że nie ogląda programów TVP, choć raz zetknęła się z jednym z nich. To nie było zbyt przyjemne doświadczenie...

Raz w ciągu ostatnich trzech lat udało nam się włączyć wiadomości TVP i mało tego, to nie był przypadek, robiliśmy to celowo. Otworzyliśmy butelkę winka i liczyliśmy, ilość razy, gdy pojawiło się nazwisko "Tusk" w "Wiadomościach". Wyszło nam chyba 22, o ile dobrze pamiętam. Ale do końca nie pamiętam, bo pod koniec "Wiadomości" byliśmy już nieźle wstawieni - zaznaczała Monika Richardson.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić