aktualizacja 

"Rolnik szuka żony": Kamila Boś pokazała, jak dba o figurę. "Był wycisk"

90

Atrakcyjna Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" zawróciła w głowach nie tylko kandydatom z programu, ale i widzom. Nie jest tajemnicą, że bardzo dba o swój wygląd, m.in. ćwicząc na siłowni. Zobaczcie zdjęcia.

"Rolnik szuka żony": Kamila Boś pokazała, jak dba o figurę. "Był wycisk"
Kamila Boś pokazała na Instagramie, jak dba o formę na siłowni (AKPA, AKPA)

Jak doskonale pamiętają widzowie TVP, mimo usilnych starań kandydatów, serce Kamili Boś z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" pozostało niezdobyte. Udział w programie nie przyniósł rolniczce miłości, ale zaowocował wyraźną popularnością właścicielki fermy pieczarek. 29-latka chętnie ją zresztą podtrzymuje dzięki aktywności na Instagramie.

To tam Kamila Boś uchyla rąbka swojego codziennego życia. Kilka tygodni temu pochwaliła się fanom efektami urodzinowej metamorfozy. Ostatnio, w relacji na InstaStories pokazała, jak dba o zgrabną sylwetkę.

Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa

29-latka, ubrana w sportowy strój, pokazała zdjęcia z treningu pod okiem instruktorki. Jak zdradziła Kamila - "był wycisk". Z pewnością jednak nawet najbardziej wyczerpujące ćwiczenia umiliło rolniczce towarzystwo.

Kamila Boś na siłownię wybrała się bowiem ze znajomymi. Najwyraźniej wszyscy intensywnie pracują na "formę życia" przed latem.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić