Rosyjska modelka zabrała głos. Irina Shayk sprzeciwia się Putinowi

Nie wszyscy Rosjanie popierają decyzję Władimira Putina o rozpoczęciu inwazji na Ukrainę. Dobitnie przypomniała o tym Irina Shayk. Modelka stanowczo zaprotestowała przeciwko napaści na sąsiednie państwo i domaga się pomocy dla jego mieszkańców.

Rosyjska modelka zabrała głos. Irina Shayk sprzeciwia się Putinowi
Irina Shayk pokazała, co naprawdę myśli o ataku swojej ojczyzny na Ukrainę. Putin nie będzie zadowolony (Getty Images, 2021 Getty Images)

Na przestrzeni ostatnich dni kolejni przedstawiciele świata show biznesu zabierali głos na temat wydarzeń na Ukrainie. Gwiazdy i celebryci potępiali decyzję Władimira Putina o wydaniu zgody na zaatakowanie sąsiedniego kraju oraz solidaryzowali się z dotkniętymi niewyobrażalną tragedią mieszkańcami Ukrainy.

Rosja zaatakowała Ukrainę. Irina Shayk sprzeciwia się Putinowi

Swoje zdanie na temat toczącej się na Ukrainie wojny postanowiła wyrazić także Irina Shayk. Pochodząca z Rosji modelka zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, na którym opublikowała czarno-białe zdjęcie pacyfy, czyli znaku pokoju.

Irina Shayk nie poprzestała na zademonstrowaniu swojego pacyfizmu. Czołowa rosyjska modelka zaapelowała – w opisie zdjęcia – do obserwatorów o pomoc dla mieszkańców Ukrainy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Modelka poprosiła obserwatorów jej konta na Instagramie, żeby wsparli mieszkańców Ukrainy finansowo. Poprosiła, żeby robili to za pośrednictwem UNICEF oraz Ukraińskiego Czerwonego Krzyża – linki do zbiórek w obu instytucjach zamieściła na swoim profilu. Zadeklarowała również, że sama wpłaciła pieniądze na rzecz ofiar konfliktu oraz modli się o jego koniec.

Nie dla wojny. Przekażę darowiznę na UNICEF oraz Ukraiński Czerwony Krzyż. Wejdź w linki na moich InstaStories do darowizn i przekaż, ile jesteś w stanie. Modlę się o pokój – zadeklarowała Irina Shayk na Instagramie.
Zobacz także: Zobacz też: Groźby Rosji. Jak reaguje polski rząd?
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić