Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 
aktualizacja 

Schreiber pogardliwie: stary satyr. Jednocześnie życzy mu miłości

27

Weekendowe wpisy Jacka Protasiewicza wywołały ogromne poruszenie. Obojętnie nie przeszła obok nich Marianna Schreiber, która swoją refleksją na ten temat podzieliła się w mediach społecznościowych. - Zastanawiam się, co bardziej jest żenujące - napisała.

Schreiber pogardliwie: stary satyr. Jednocześnie życzy mu miłości
Marianna Schreiber komentuje zamieszanie wokół Jacka Protasiewicza (Instagram)

W niedzielę na profilu Jacka Protasiewicza pojawiły się skandaliczne, niesmaczne wpisy. Od wpisów polityka odcięło się stanowczo Polskie Stronnictwo Ludowe. - Nie ma naszej zgody na działania niezgodne ze standardami etycznymi, jakie stawiamy naszym przedstawicielom w życiu publicznym. W tej sprawie zostaną podjęte odpowiednie kroki — czytamy w oświadczeniu Ludowców.

Z kolei premier Donald Tusk podjął decyzję o odwołaniu Protasiewicza z funkcji wicewojewody dolnośląskiego. Wpisy Jacka Protasiewicza nie umknęły także uwadze Marianny Schreiber, która postanowiła skomentować całe zamieszanie. Freakfighterka postawiła sobie pytanie, co jest najbardziej żenujące w całej sytuacji.

Stary satyr oglądający się za młodymi spódniczkami i nie tylko. Czy dwudziestoparoletnia dziewczyna, która myśli, że w taki sposób robi się karierę w polityce — napisała na portalu X.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Okradali sklepy we Wrocławiu. W końcu popełnili błąd

Swój wpis Schreiber postanowiła zakończyć nieco bardziej pozytywnym akcentem. - Patrząc na to wszystko życzę, by to faktycznie była prawdziwa miłość, bo wiek to przecież tylko liczby — napisała Marianna. Nie był to jej jedyny komentarz do sprawy wpisów Jacka Protasiewicza.

Marianna Schreiber o kulisach wpisów Protasiewicza

Marianna Schreiber w kolejnym wpisie pokusiła się o "wyjaśnienie genezy wpisów Jacka Protasiewicza". Jej zdaniem za skandalicznymi wpisami polityka stoi polityka!

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Od tygodnia jest to niekończąca się 'impreza', bo wszystkie znaki wskazują na to, że pan Jacek za tydzień dołączy do grona posłów. A więc nie dziwi jego podejście oraz stwierdzenie: teraz to wszyscy mogą mi naskoczyć. Mam nadzieję, że pomogłam — napisała na portalu X.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przed Jackiem Protasiewiczem faktycznie otwiera się szansa powrotu do poselskich ław i to jeszcze w tej kadencji. Wszystko zależy od tego, czy obecna posłanka Trzeciej Drogi Izabela Bodnar zostanie wybrana na Prezydenta Wrocławia w drugiej turze wyborów samorządowych. Te odbędą się już w najbliższą niedzielę. Bodnar zmierzy się w niej z urzędującym prezydentem Jackiem Sutrykiem.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić