Schreiber stawia ultimatum Clout MMA. Apeluje do Lexy

4

Marianna Schreiber przebojem wdarła się do świata freak fightów w Polsce. Wydawało się, że na dłużej zagości w Clout MMA, jednak poważnie rozważa odejście z federacji. Wszystko po słowach Lexy Chaplin, która nazwała ją atencjuszką. Schreiber stawia teraz ultimatum.

Schreiber stawia ultimatum Clout MMA. Apeluje do Lexy
Schreiber stawia ultimatum Clout MMA. Apeluje do Lexy (Instagram)

Marianna Schreiber z impetem weszła do show-biznesu. Wszystko zaczęło się od występu w "Top Model", gdzie przedstawiała się jako żona polityka PiS-u. Udało jej się dostać na bootcamp, ale to tam zakończyła się jej przygoda z formatem. Od tego czasu zapowiadała, że założy partię polityczną, z czego ostatecznie zrezygnowała.

W grudniu dołączyła do organizacji Clout MMA. W oktagonie pokazała się z dobrej strony i pewnie pokonała Monikę Laskowską. Wydawało się, że jej kolejne występy w MMA są tylko kwestią czasu, jednak Schreiber poważnie myśli o rezygnacji z walk.

Dlaczego? Poczuła się mocno urażona ostatnimi słowami Lexy Chaplin, która nazwała ją atencjuszką oraz hipokrytką. W czwartek (25 stycznia) Schreiber wydawała swoje oświadczenie w tej sprawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sonda z kibicami w Zakopanem. Czy Kamil Stoch powinien odejść na emeryturę?
W atmosferze wyśmiewania się ze mnie, poniżania przez włodarza - nie widzę swojej dalszej przyszłości w tej federacji, chyba, że: Lexy - jeżeli jesteś dość ważną osobą we freak fightach, a mniemam, iż tak jest - to przekuj swoje słowa w czyny. Uważam, że jako włodarz nie powinnaś poniżać publicznie swojego zawodnika (nawet jeżeli tak o nim myślisz) - rozpoczęła Schreiber.

Lexy przeprosi Schreiber?

Potem Marianna napisała swoją listę żądań, od których uzależnia swoje pozostanie lub odejście z Clout MMA.

Dlatego jeśli mam zostać, to liczę na szczere przeprosiny albo satysfakcję… Zacznijmy grę: albo twoje udziały w federacji albo moje dalsze w niej walki. W grę wchodzą: 1. Twoje udziały 2. Moja aktywność (która ci się nie podoba). Chyba, że usłyszę szczere przeprosiny, to nie ma tematu z mojej strony. Każdy popełnia błędy. Ważne, aby umieć je naprawiać i więcej ich nie popełniać. Coś o tym wiem - dodaje celebrytka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić