aktualizacja 

Skandal w rodzinie. Partnerka Młynarskiego oskarża jego bliskich

228
Podziel się:

Ostatnią wielką miłością Wojciecha Młynarskiego była Joanna Kossowska. Wspólnie spędzili ponad dekadę. Jednak dziś wieloletnia konkubina kultowego tekściarza czuje się pokrzywdzona. O wyrządzenie jej niesprawiedliwości oskarża rodzinę zmarłego ukochanego.

Skandal w rodzinie. Partnerka Młynarskiego oskarża jego bliskich
Mimo że Wojciech Młynarski nie żyje, historia jego relacji miłosnych pozostaje przedmiotem burzliwej dyskusji (AKPA, Niemiec)

Joanna Kossowska zdecydowała się nagłośnić krzywdę, którą miała wyrządzić jej rodzina zmarłego ukochanego. W tym celu opublikowała obszerny wpis na Facebooku, gdzie wyliczyła, czego doświadczyła ze strony bliskich Wojciecha Młynarskiego. Na poparcie swych słów zamieściła liczne zrzuty ekranów.

Wojciech Młynarski i Joanna Kossowska. Konkubina oskarża rodzinę legendy

Gdy stan zdrowia Wojciecha Młynarskiego zaczął się pogarszać, jego bliscy byli zmuszeni podjąć decyzję, w jaki sposób zapewnić mu możliwie najlepszą opiekę. W konsekwencji tekściarz trafił do domu opieki. Niestety dla Joanny Kossowskiej, według dzieci partnera w takiej sytuacji powinna się wyprowadzić. Rzekomo samą Kossowską postawiono przed faktem dokonanym.

4 czerwca 2016 roku zostałam poinformowana, że moje rzeczy zostały spakowane i zostaną mi dostarczone do mojego "kontenera mieszkalnego" na Bytnara (...) "rozstano" mnie z Wojtkiem Młynarskim, okradając mnie przy okazji "wyprowadzenia" mnie w dramatycznych okolicznościach z Lwowskiej – uskarżała się Joanna Kossowska na Facebooku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Rozmowa o Wojciechu Młynarskim

Zgodnie z relacją Joanny Kossowskiej przez przymusową wyprowadzkę nie zdążyła zabrać ani jednej pamiątki po Młynarskim. Twierdziła też, że początkowo nie poznała nawet dokładnego adresu miejsca, gdzie w tamtym czasie przebywał jej partner – nastąpiło to dopiero po upływie kilku miesięcy. Rodzina tekściarza nie wyraziła jednak zgody na odwiedziny Kossowskiej, przez co zakochanym nie było dane się pożegnać.

Po 11 wspólnych latach miłości i przyjaźni nigdy nie pożegnałam się z Wojtkiem Młynarskim. Wojtek umarł dwa tygodnie po mojej nieudanej wizycie w domu opieki – 15 marca 2017 roku – podsumowała Joanna Kossowska na Facebooku.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić