Skrzynecka nagle wyjęła to spod stołu. Poniosła ją fantazja!

3

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów działo się sporo. Emocje udzieliły się choćby jurorom. Katarzyna Skrzynecka w pewnym momencie mocno zaskoczyła. Chyba nikt się tego po niej nie spodziewał...

Skrzynecka nagle wyjęła to spod stołu. Poniosła ją fantazja!
Katarzyna Skrzynecka (AKPA)

Niesamowitą furorę tym razem zrobił Kuba Zdrójkowski. W ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcielił się on w postać Elvisa Presleya. Wokalnie tradycyjnie pomogła mu Agnieszka Hekiert, natomiast nad choreografią czuwał Krzysztof Kris Adamski.

Utwór "Hound dog" Zdrójkowski wykonał wręcz rewelacyjnie. Robert Janowski był zachwycony.

Wchodzisz i śpiewasz barwą Presleya. Według mnie było aż 80% barwy młodego Elvisa, co mnie bardzo zaskoczyło. Jestem na tak - mówił z pełnym przekonaniem.

Wtórował mu Lesław Żurek, który tym razem zajął miejsce Michała Wiśniewskiego. - Na początku może nie uwierzyłem w wygląd, ale jak usłyszałem głos, to mnie przeniosło bliżej Elvisa. Kuba jest właśnie bardzo blisko pierwowzoru Presleya z jego młodych lat - ocenił juror.

W pewnym momencie doszło do niespodziewanego zwrotu akcji. Kasia Skrzynecka wyjęła spod stołu biustonosz i zaczęła nim wywijać w różne strony. Chwilę później rzuciła go na scenę. Tym samym wyraźnie dała do zrozumienia, że Zdrójkowski ją zachwycił.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto wygrał czwarty odcinek?

Czwarty odcinek popularnego show zakończył się triumfem Jakuba Zdrójkowskiego. Inni uczestnicy też wywołali sporo pozytywnych emocji, jednak uznano, że to właśnie Kuba zasługuje na wygraną. Celebryta czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Fundacji "Rozszczepowe marzenia".

Klasyfikacja po czwartym odcinku:

1. Kuba Zdrójkowski

2. Kasia Wilk

3. Janusz Radek

4. Ewa Błachnio

5. Michał Milowicz

6. Kasia Polewany

7. Robert Szpregiel

8. Kasia Ucherska

Zobacz także: 34-latka z Mazowsza zna cały świat. "Żona była moją sponsorką"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić