Skrzynecka odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fani zapowiadają bojkot

25

4 stycznia na instagramowym profilu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oficjalnie poinformowano o tym, że z programem żegna się Katarzyna Skrzynecka. Fani nie są w stanie zrozumieć, dlaczego Polsat dopuścił do jej odejścia.

Skrzynecka odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fani zapowiadają bojkot
Katarzyna Skrzynecka (AKPA)

Wiosną stacja Polsat emitować będzie 18. edycję muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ta produkcja budzi sporo emocji wśród widzów, którzy chętnie śledzą muzyczne poczynania uczestników.

W nadchodzącym sezonie w show wprowadzone zostaną liczne zmiany. Najważniejsza z nich dotyczy tego, że jednym uczestnikiem nie będzie gwiazda, ale osoba wybrana w internetowym castingu.

Poza tym z grona jury ubyły dwie osoby. Już jakiś czas temu Polsat ogłaszał rozstanie z Michałem Wiśniewskim. Teraz natomiast podano, że odchodzi również Katarzyna Skrzynecka.

Kochani! Katarzyna Skrzynecka żegna się z #TTBZ. Była z nami od samego początku i pokazała, że w #TTBZ nie tylko można świetnie się bawić, ale że jest to także program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Katarzyna Skrzynecka odchodzi. Poruszenie wśród internautów

Decyzja ogłoszona przez produkcję programu wywołała ogromne poruszenie wśród internautów. Oto ich opinie:

Co?! Nieeee! Najlepszy juror! Jeszcze niech się okaże, że pani Walewska odchodzi, to już w ogóle nie będę oglądać... Kto będzie zasiadał na krzesłach?
Przykre, czas zakończyć oglądanie tego programu.
Najlepsza jurorka! Bez niej to już nie będzie to samo! Ale z całego serca dziękujemy za te wszystkie edycje.
Oj, to wielkie zaskoczenie i jednocześnie szkoda. Pani Kasia obok Pani Małgosi jest taką "wizytówką" programu. Pomimo kilku moich uwag do jej ocen uważam, że świetnie sprawdza się w roli jurora i potrafi przede wszystkim konstruktywnie skrytykować. Jakieś istne rewolucje mają miejsce w ttbz. Zmiany jurorów nie wpływają dobrze. Tęsknię do czasów składu: P. Walewska, Kuszewski, Strycharczuk i Skrzynecka - czytamy w komentarzach.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić