"Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwo z Patrycją nie przetrwało. Adam ma nową dziewczynę

2

Choć Adam bardzo się starał i zabiegał o Patrycję, jego przygoda w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie skończyła się miłością. Zyskał za to spore powodzenie wśród pań. I jak się okazuje, najprawdopodobniej jest już w nowym związku.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwo z Patrycją nie przetrwało. Adam ma nową dziewczynę
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową dziewczynę (kadr z programu)

Adam i Patrycja byli intrygującą parą w ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wycofana, skryta i rzadko okazująca uczucia żona i pełen emocji mąż, który intensywnie zabiegał o jej względy - to była mieszanka wybuchowa. Wprawdzie oboje byli nawzajem sobą zafascynowani, starali się też dać szansę swojemu związkowi i pielęgnowali rozwijającą się znajomość, ale nie potrafili pójść na kompromis w kwestii tego, czego oczekują od partnera.

Adam potrzebował bliskości, Patrycja zaś przestrzeni. Mimo że w programie zdecydowali się zostać w małżeństwie, proza życia szybko pokazała, że różnice, które ich dzielą, są nie do pogodzenia. Ostatecznie skończyło się niezbyt przyjemnym rozstaniem. Obecnie Adam i Patrycja czekają na rozwód.

Zobacz także: Zobacz wideo: Nie tylko Cichopek i Hakiel. Te rozstania gwiazd zszokowały Polaków

Uczestnik show wyjawił w międzyczasie, że w jego życiu mimo to sporo się zmieniło, a nawet zawitała miłość. Nic dziwnego – jeszcze w trakcie emisji programu w sieci nie brakowało komentarzy wyraźnie zauroczonych przystojnym Adamem kobiet, które wyznawały, że same chętnie poznałyby go bliżej. Teraz Adam zdradza tajemniczo, że faktycznie trafiła mu się nowa, obiecująca znajomość.

W życiu tak naprawdę to, co najpiękniejsze i najlepsze przychodzi nagle, szybko i niespodziewanie. W najmniej oczekiwanym momencie - napisał na Instastory, udostępniając zdjęcie splecionych rąk.

Wszystko wskazuje więc na to, że ma nową dziewczynę. Pozostaje tylko życzyć mu powodzenia w nowym związku!

Autor: UrK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić