"Środa 2 listopada przy trzepaku". Marianna Schreiber czeka na Romana Giertycha

67

"Panie Morawiecki, jeżeli chcesz z kimś debatować, to umów się z Marianną Schreiber". Tak Roman Giertych skomentował pomysł na organizację debaty urzędującego premiera z Donaldem Tuskiem. Wywołana w komentarzu celebrytka i żona ministra Łukasza Schreibera nie pozostała dłużna. Jak zapowiedziała, w środę 2 listopada będzie czekać na Giertycha "przy trzepaku" na warszawskim Mokotowie.

"Środa 2 listopada przy trzepaku". Marianna Schreiber czeka na Romana Giertycha
Celebrytka rzuca wyzwanie politykowi po tym jak zrobił z niej obiekt żartów (Instagram)

Nie wiadomo, dlaczego do wygłoszenia swoich politycznych opinii na temat propozycji spotkania Donalda Tuska z Mateuszem Morawieckim, Roman Giertych postanowił wykorzystać akurat postać Marianny Schreiber. Jednak na reakcję samej zainteresowanej nie musiał długo czekać. W odpowiedzi na filmik byłego ministra edukacji i szefa "Młodzieży Wszechpolskiej" celebrytka odpisała:

Skoro tak łatwo używa się moich danych personalnych do prywatnych drwin z innych i przy okazji ze mnie - to liczę na równie dużą odwagę w realu.

I w poważnej garsonce oraz okularach imitujących styl polityka w swoim filmiku zaprosiła Romana Giertycha na ustawkę "przy trzepaku" w środę 2 listopada o godz. 19 przy ulicy Bernardyńskiej w Warszawie.

Czy Roman Giertych pojawi się przy trzepaku na warszawksim Mokotowie? Odwagi. Będę czekała - deklaruje Marianna Schreiber.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Filmowy komentarz Romana Giertycha trwa ponad cztery minuty i w założeniu miał się odnosić do spraw politycznych, jednak uwagę internautów przykuł bardziej żart z celebrytki. A pomysł debaty premiera z Marianną Schreiber zaproponowany przez Romana Giertycha internauci komentują szeroko: "Nie da się ukryć, że trzepak to miejsce, na którym powinnaś pozostać na dłużej" - piszą do celebrytki.

Sam Roman Giertych nie odniósł się jeszcze do propozycji spotkania złożonej przez Mariannę Schreiber.

Niedoszła debata Morawiecki-Tusk

Pod koniec października Donald Tusk otrzymał zaproszenie do debaty z Mateuszem Morawieckim od TVP Info. Rzecznik PO Jan Grabiec określił ten ruch jako "desperacki". - Dostaliśmy właśnie desperackie zaproszenie dla premiera Tuska do wieczornego programu TVP z udziałem premiera Morawieckiego. Donald Tusk jest gotów na debatę z prawdziwym liderem i prawdziwymi dziennikarzami w prawdziwej telewizji - skomentował.

Zobacz także: Wrzawa po wpisie Giertycha. "Takie tweety nie powinny się pojawiać"
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić