aktualizacja 

Strasburger ma dość. Chodzi o 37 lat młodszą żonę

639

Karol Strasburger spełnia się w roli męża i ojca. Żona aktora jest od niego młodsza o 37 lat, co wzbudza niezdrowe zainteresowanie mediów, fanów, a nawet przypadkowych osób. Strasburger w jednym z wywiadów powiedział, że bardzo by chciał, żeby to się zmieniło.

Strasburger ma dość. Chodzi o 37 lat młodszą żonę
Karol Strasburger (AKPA, AKPA)

Karol Strasburger w sierpniu 2019 roku poślubił młodszą o 37 lat Małgorzatę Weremczuk, która wcześniej pełniła obowiązki menadżera aktora. Para, pomimo plotek, przez długi czas ukrywała swoją miłość. Dopiero w 2018 roku przyznali się do łączącej ich relacji.

Karol Strasburger ma dość nadmiernego zainteresowania

Małżeństwo doczekało się także dziecka. W listopadzie 2019 roku przyszła na świat ich córeczka Laura.

Zarówno związek pary, jak i narodziny dziecka wywołały wiele emocji w mediach. Zaczęto negatywnie oceniać relację aktora i jego intencje względem młodszej żony. Również Małgorzacie Weremczuk zaczęto zarzucać, że wyszła za starszego od siebie mężczyznę ze względów finansowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Oszustwa noclegowe. Na co zwrócić uwagę, by nie paść ofiarą krętaczy?

Karol Strasburger kilkukrotnie poruszał temat swojej rodziny w prasie. Za każdym razem podkreślał, że doskonale odnajduje się w byciu ojcem i jest bardzo szczęśliwy z rodziną. Nie rozumie także, niezdrowego zainteresowania swoim związkiem. W tygodniku "Rewia" powiedział, że wolałby, by jego życie nie budziło wśród ludzi aż takich emocji.

Dla mnie celebrowanie świąt to coś osobistego i prywatnego. Nie na pokaz. Nasze życie i szczęśliwy happy end, którego zwieńczeniem jest Laura, jest na tyle wzbudzającym skrajne emocje tematem, że nie zamierzamy być tarczą dla frustratów, dla których istnieje jedyny moralny kodeks własny. A jeśli ktoś tak bardzo lubi zajmować się cudzym życiem, to niech może lepiej zainteresuje się losem ludzi samotnych i chorych? - powiedział aktor.

Dodał, że on i jego żona o potrzebujących nie zapominają. Boże Narodzenie zamierzają spędzić z rodziną i przyjaciółmi. "Spędzimy każdy dzień inaczej i w innym domu, ale w dużym gronie".

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić