aktualizacja 

Święto Niepodległości wg Wojciecha Bojanowskiego. Dziennikarz pokazał wideo

19

Wojciech Bojanowski zamieścił w mediach społecznościowych wideo, na którym pokazał jak obchodzi Dzień Niepodległości. Dziennikarz TVN24 wybrał dość nietypową jak na to święto formę celebracji, która wzbudziła zainteresowanie internautów.

Święto Niepodległości wg Wojciecha Bojanowskiego. Dziennikarz pokazał wideo
Wojciech Bojanowski opublikował specjalne wideo (Twitter)

Święto Niepodległości to wyjątkowy dzień dla każdego Polaka. 11 listopada 1918 roku doszło do rozejmu w Compiègne, który ostatecznie przypieczętował klęskę Niemiec w I wojnie światowej. Dzień wcześniej do Warszawy przybył marszałek Józef Piłsudski. Dzięki tym następującym po sobie wydarzeniom Polacy uświadomili sobie, że w pełni odzyskali niepodległość.

Media w całej Polsce od wielu lat nie przechodzą obojętnie obok Święta Niepodległości. Przez cały dzień relacjonowane są wydarzenia z całej Polski, a materiały w programach mają charakter patriotyczny. Duch świętowania odczuwalny jest również w mediach społecznościowych. Znane osobistości zamieszczają tam posty, w których pokazują, jak celebrują 11 listopada. Na każdym kroku zauważalne są też barwy biało-czerwone.

"Trzeba maksymalnie wykorzystać czas na świętowanie"

Wśród osób świętujących niepodległość znalazł się również Wojciech Bojanowski. Dziennikarz TVN24 zamieścił w mediach społecznościowych wideo, na którym pokazał jak celebruje ten wyjątkowy dzień. Korespondent udowodnił, że 11 listopada nie musi stać pod znakiem starych, patriotycznych piosenek.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wideo zamieszczone przez Bojanowskiego wywołało spore zainteresowanie internautów. Korespondent nagrał je najprawdopodobniej w swoim mieszkaniu. Pokazał jak tańczy i bawi się w najlepsze w rytm energicznej muzyki. Na jego twarzy nie zabrakło uśmiechu. Komentujący zwrócili również uwagę, na powtarzane angielskie słowo "independent", czyli niepodległy.

Co to za święto independet? - zapytał jeden z internautów.
Impreza trwa chyba od wczoraj? - napisał komentujący na Twitterze.
Trzeba maksymalnie wykorzystać czas na świętowanie - odpowiedział komentującym Bojanowski.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić