Szczegóły rozwodu Królikowskiego i Opozdy. Zaskakujące doniesienia

34

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego czeka definitywny koniec. Do sądu trafił pozew rozwodowy. Czy parę aktorów czeka długa batalia sądowa? Wygląda na to, że aktorka nie zamierza mścić się na niewiernym mężu. Oto szczegóły pozwu rozwodowego.

Szczegóły rozwodu Królikowskiego i Opozdy. Zaskakujące doniesienia
Joanna Opozda i Antoni Królikowski (AKPA, AKPA)

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego nie trwało długo. Para pobrała się na początku sierpnia ubiegłego roku. W lutym tego roku wyszło na jaw, że aktor zostawił żonę dla innej kobiety, kiedy Opozda była jeszcze w ciąży.

Po kilku miesiącach od medialnej burzy wokół rozstania aktorów do Sądu Okręgowego w Warszawie miał wpłynąć pozew rozwodowy. Sami jak dotąd nie skomentowali sprawy publicznie. Para dogadała się w sprawie opieki nas 3-miesięcznym synem Vincentem.

Jak donosi "Super Express", Opozda i Królikowski nie chcą toczyć batalii w sądzie, gdzie wkrótce będą musieli się spotkać, by zakończyć swoje małżeństwo.

Wniosek o rozwód, który wpłynął do warszawskiego sądu jest bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron - donosi tabloid. Aktorzy chcą więc zakończyć małżeństwo za porozumieniem stron, czyli szybko i bezboleśnie. Wygląda na to, że Joanna Opozda nie zamierza wykorzystywać w sądzie tego, że została zdradzona przez Królikowskiego, gdy była w ciąży.

A może wina Antka wcale nie byłaby taka oczywista? Cieszę się, że jednak doszli do porozumienia – oceniła rozmówczyni "Super Expressu", zaprzyjaźniona z aktorską parą.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Rafał Brzozowski ocenia szanse Krystiana Ochmana podczas tegorocznej Eurowizji
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić