aktualizacja 

Wyszła prawda o rozwodzie Królikowskiego i Opozdy. Wszystko już jasne

267

O tym, że Antek Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem wiadomo od lutego. Po kilku miesiącach z ustaleń tabloidu wiadomo, że ich małżeństwo czeka definitywny koniec. Do sądu wpłynął pozew rozwodowy.

Wyszła prawda o rozwodzie Królikowskiego i Opozdy. Wszystko już jasne
Rozwód Królikowskiego i Opozdy. Tabloid ujawnił kulisy (AKPA, AKPA)

To było krótkie, ale burzliwe małżeństwo. Joanna Opozda i Antoni Królikowski związali się w 2020 r. Rok później, a dokładnie 7 sierpnia 2021 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Niestety, szczęście młodej pary nie trwało długo.

Szybko okazało się, że aktorka jest w ciąży. Mimo to, para rozstała się jeszcze przed narodzinami syna Vincenta w lutym 2022 r. Zdaniem "Pudelka", Królikowski zdradzał żonę, kiedy ta była w ciąży.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała - wyznali informatorzy "Pudelka".

Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Pozew wpłynął do sądu?

Po kilku miesiącach od medialnej burzy wokół Opozdy i Królikowskiego, do Sądu Okręgowego w Warszawie miał wpłynąć pozew rozwodowy. O wszystkim informuje "Super Express":

Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok... Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe - pisze tabloid.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić