Szelągowska pokazała kulisy "Totalnych remontów". "Obiad nie na klatce schodowej"

6

Dorota Szelągowska pokazała kulisy programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Tak cała ekipa je obiad. Zdaniem projektantki, to prawdziwy luksus, bo tym razem posiłku nie spożywają na... klatce schodowej.

Szelągowska pokazała kulisy "Totalnych remontów". "Obiad nie na klatce schodowej"
Kulisy "Totalnych remontów Szelągowskiej" (Instagram, Dorota Szelągowska)

Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz, która na antenie TVN i HGTV prowadziła już kilka formatów poświęconych remontom. "Dorota was urządzi", "Weekendowe metamorfozy Doroty" czy "Domowe rewolucje" to nie wszystko. Obecnie podbija serca widzów w "Totalnych remontach Szelągowskiej".

Projektantka pokazała na Instagramie kulisy nagrań do programu. Zbliża się czwarty sezon, więc cała ekipa pracuje na pełnych obrotach, by wyremontować domy i mieszkania uczestników zgłoszonych przez swoich bliskich. Efekty działań Darka Stolarza, Mariki czy Iwana są spektakularne. Wymagają jednak wielu wyrzeczeń.

Kulisy programu Doroty Szelągowskiej

Szefowa ekipy remontowej "Totalnych remontów Szelągowskiej" pokazała, jak wyglądają kulisy programu. Niedawno informowała fanów, że w przerwach między scenami uwielbia spać. Robi to na workach z materiałami budowlanymi, podłodze czy blacie kuchennym. Tempo podczas remontu jest zawrotne, a pracy naprawdę dużo.

W natłoku obowiązków ekipa niejednokrotnie nie ma czasu zjeść obiadu w normalnych warunkach. Tym razem się udało! Szelągowska zdradziła, że zazwyczaj posiłki wraz z współpracownikami jedzą na przykład na klatce schodowej. Nie tym razem! Udało się zjeść "luksusowo" w przyczepie. Jak napisała Dorota Szelągowska:

Dziś mamy tu luksusowo, obiad nie na klatce schodowej. Także hohoho #zpełnymiustami - czytamy na Instastories.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić