Szokujące, ile Richardson zarabiała w TVP. Konkretna kwota

32

Monika Richardson nieźle się obłowiła dzięki pracy w TVP. Celebrytka wyznała, że w okresie kooperacji z telewizją publiczną zgarnęła naprawdę sporo pieniędzy. Teraz postanowiła je zainwestować.

Szokujące, ile Richardson zarabiała w TVP. Konkretna kwota
Monika Richardson (AKPA)

Monika Richardson jest uważana za bardzo przedsiębiorczą osobę. Prowadzi agencję PR-ową, dorabia jako konferansjer, a ponadto niedawno zdecydowała się otworzyć szkołę językową, w której sama uczy.

Szkoła La Manche już działa. Mam młodą wspólniczkę, która bardzo pomaga mi w tym biznesie. Ja zajmuję się metodologią nauczania i samym uczeniem. Prowadzę zajęcia z angielskiego i hiszpańskiego, ale docelowo mam w planach zatrudnienie jeszcze kilku lektorów. Mam nadzieję, że będziemy się rozrastać. Swoją siedzibę mamy na Starej Ochocie w Warszawie w pięknej przedwojennej willi - powiedziała Richardson w rozmowie z "Super Expressem".

Nie ukrywa, że w szkołę zainwestowała sporo pieniędzy. - Trochę trzeba było w to włożyć, ale jestem na takim etapie w życiu, że potrzebuję mieć coś swojego. Mam nadzieje, że nie będę żałować. "Świnka skarbonka" rozbita - dodała.

W TVP zgarniała fortunę

Podczas niedawnej rozmowy z Pomponikiem Monika Richardson wygadała się, ile zarabiała w okresie współpracy z TVP.

Miałam kiedyś tzw. kontrakt gwiazdorski. Dostawałam dużo pieniędzy bez względu na to co robiłam i to chyba przez rok. Dostawałam chyba 40 000 zł czy jakoś tak. To były tak zwane złote lata w TVP a ja wtedy robiłam taki program, który się nazywa "Europa da się lubić". Oglądało go 7 000 000 ludzi wiec pieniędzy z reklam było wystarczająco by mi zapłacić. Pewnie dziś byłoby o to zdecydowanie trudniej - powiedziała.
Zobacz także: "Rolnik szuka żony" i finał "The Voice" najważniejszymi wydarzeniami 2021 roku?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić