aktualizacja 

Szpak pokazał wiadomości. Napisała to mężatka z dzieckiem

492

Michał Szpak podzielił się z fanami prywatną wiadomością, którą dostał od zamężnej kobiety. To, co napisała jest niezwykle wzruszające.

Szpak pokazał wiadomości. Napisała to mężatka z dzieckiem
Michał Szpak pokazał wiadomości od fanki. (Instagram)

Michał Szpak od lat wzbudza zainteresowanie nie tylko dzięki swojej muzyce, ale także dzięki barwnemu wizerunkowi. Dla wielu osób długie włosy, czy kolorowe paznokcie piosenkarza są zbyt kontrowersyjne, przez co jest regularnie hejtowany. Wokalista może się na szczęście pochwalić sporym gronem fanów, którzy zawsze stają w jego obronie.

Michał Szpak pokazał wiadomość od zakochanej w nim mężatki

Michał pokazał niedawno wzruszająca wiadomość od jednej z fanek. Kobieta w prywatnej wiadomości wyznała mu miłość.

Nie wiem, czy to przeczytasz, ale w myślach wyobrażałam siebie, że kiedyś Ci to powiem. Pokochałam Cię od pierwszego wejrzenia już kilka lat temu. Serce zmiękło, kiedy zobaczyłam niepewnego siebie chłopca, w pięknych długich włosach i pomalowanych paznokciach. Kocham Cię… tak wiesz, platonicznie, bo mam męża, nawet drugiego i super córkę, ale Cię kocham […] – napisała.

Kobieta dodała, że widziała jego wywiady, w których mówił, że jest gnębiony. Za każdym razem miała ochotę go pocieszyć i przytulić. Zdaniem fanki piosenkarz jest niezwykle utalentowany i wyjątkowy.

Wyznała także, że ma 9-letnią córkę, która kocha śpiewać. Kobieta powiedziała, że stara się ją wychować tak, aby w przyszłości była tak samo "wrażliwą, kolorową i empatyczną, osobą" jaką jest Michał Szpak.

Michała ta wiadomość bardzo poruszyła. Udostępnił ją na swoim InstaStory z dopiskiem "Kocham i dziękuję!".

Zobacz także: Marta Paszkin wkrótce urodzi. "Mąż jest trochę przerażony"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić