Tajemnica małżeństwa Drzyzgi. Nigdy się z nim nie pokazuje

12

Zero wywiadów dotyczących związku, ani żadnych wspólnych zdjęć na ściankach w stylu "power couple". Ewa Drzyzga od lat konsekwentnie milczy na temat swojego życia prywatnego. Co wiadomo o mężu gwiazdy TVN?

Tajemnica małżeństwa Drzyzgi. Nigdy się z nim nie pokazuje
Ewa Drzyzga (AKPA)

O prywatnym życiu gwiazdy słynnego talk show "Rozmowy w toku" emitowanego przez kilkanaście lat na antenie TVN wiadomo niewiele. Dziennikarka w 2004 roku ponownie wyszła za mąż za kolegę z pracy, Marcina Borowskiego, z którym ma dwóch synów.

Jednak po tym jak kariera dziennikarki nabrała rozpędu, para zdecydowała, że nie będzie wspólnie afiszować się w kronikach towarzyskich. I jak pisze "Świat Seriali", wspólnie zdecydowali, że "są dziennikarzami, a nie celebrytami".

Sytuacja nie zmieniła się nawet wtedy gdy w 2020 roku pojawiła się plotka o tym, że para po szesnastu latach małżeństwa rozstała się, a portale donosiły, że Drzyzga wyprowadziła się z podkrakowskiego domu i planuje przeprowadzkę do stolicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Drzyzga: "Jeśli ktoś ma parcie na szkoło, to może się czuć zwolniony z zajęć ze mną"

Choć portale plotkarskie snuły domyły, Drzyzga wydała jednoznaczne oświadczenie.

W ostatnim czasie ukazały się publikacje zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące naszego życia prywatnego. Konsekwentnie przez wszystkie lata naszej pracy zatrzymywaliśmy informacje dotyczące sfery osobistej dla nas i chcemy, żeby tak pozostało - można było przeczytać w oświadczeniu.

Wiadomo jedynie, że styl pracy gwiazdy TVN w czasach gdy Ewa Drzyzga prowadziła "Rozmowy w toku", wzbudzał sprzeciw jej męża.

Prezenterka wspominała na łamach prasy plotkarskiej, że intensywna kariera często nie pozwala jej zaplanować wypoczynku z rodziną, co nie podoba się Borowskiemu.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić