Tak wygląda brat Katarzyny Dowbor. Ależ go wychwala!

7

Niesłabnącą popularnością cieszy się Katarzyna Dowbor. Ogromną rozpoznawalność zagwarantował jej przede wszystkim program "Nasz nowy dom". Nie brakuje osób, które uważnie monitorują jej poczynania w sieci. Właśnie tam ostatnio pokazała swojego brata.

Tak wygląda brat Katarzyny Dowbor. Ależ go wychwala!
Katarzyna Dowbor (Licencjodawca, AKPA)

Katarzyny Dowbor chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest prawdziwą gwiazdą. Popularność zyskała dzięki prowadzeniu programu "Nasz nowy dom".

Dowbor lubi dzielić się swoim życiem prywatnym. Regularnie pokazuje różne migawki na Instagramie. Ostatnio informowała o wielkanocnej wyprawie do Hiszpanii.

No to lecimy! Wielkanoc u dzieciaków w Hiszpanii. Moja mama, brat i córka. Asia, Maciek i wnuczki są już na miejscu - pisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Dowbor zszokowana. "Łez było bardzo dużo"

Jednocześnie pokazała brata Tomasza. Kilka lat temu było o nim bardzo głośno, a wszystko za sprawą randek z Małgorzatą Foremniak.

Katarzyna Dowbor o bracie

Na temat brata Katarzyna Dowbor rozprawiała w książce "Mężczyźni mojego życia". Celebrytka wyraźnie dała do zrozumienia, że Tomasz jest bardzo zaradny i że świetnie poczyna sobie w Stanach Zjednoczonych.

Tomek mieszka w Chicago, gdzie całkiem dobrze sobie radzi. Jest specjalistą od rehabilitacji dłoni. W Stanach zrobił doktorat i otworzył pięć klinik, które bardzo dobrze prosperują. [...] Wyjechał do USA we wczesnych latach 80. Nie znał wtedy angielskiego. Mieszkał w Nowym Jorku, rankami chodził do szkoły, wieczorami pracował jako taksówkarz. Tomek jest bardzo zaradnym mężczyzną, który ciężko pracuje i dla którego Ameryka okazała się idealnym gruntem do zrobienia kariery - pisała.

Katarzyna mocno zachwycała się bratem. "O tym, jak niesamowity jest to człowiek, świadczy fakt, że kierując swoimi klinkami, jako dojrzały już mężczyzna i głowa rodziny, skończył na Uniwersytecie Columbia reżyserię i produkcję filmową, ponieważ zawsze go to bardzo interesowało. Ostatnio zaczął trenować triathlon, co może być oznaką kryzysu wieku średniego. Wcześniej biegał maratony" - dodawała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić