Taki to pożyje! Klaudiusz z "Big Brothera" wypoczywa w Dubaju

28

Klaudiusz Sevković brał udział w 1. polskiej edycji reality show "Big Brother". Od tego czasu minęło 20 lat. Wesoły kucharz zdobył sympatię wielu widzów. Choć nie wygrał programu, całkiem dobrze mu się wiedzie w życiu.

Taki to pożyje! Klaudiusz z "Big Brothera" wypoczywa w Dubaju
Klaudiusz Sevković wypoczywa w Dubaju. (AKPA)

Nie tak dawno minęło 20 lat od 1. edycji "Big Brothera" w Polsce. Z pewnością był to najbardziej udany sezon tego reality show, a widzowie uważnie śledzili losy swoich ulubionych bohaterów. Jednym z nich był Klaudiusz Sevković. Mimo że nie wygrał popularnego programu, prowadzi luksusowy tryb życia.

Klaudiusz ma obecnie 50 lat. Po tym, jak skończył się "Big Brother", nie uczestniczył aktywnie w świecie show-biznesu. Do dziś wraca z sentymentem do swojego występu w reality show, a na Instagramie często o nim wspomina. Obecnie pracuje w zupełnie niezwiązanej z mediami branży. Jest prezesem piłkarek ręcznych Superligi, a jego wielką pasją jest golf.

Klaudiusz ma dwójkę dzieci. Jego syn mieszka w Monachium, a córka w Dubaju. Ostatnio odwiedził 24-letnią Vanessę i pochwalił się na Instagramie nagraniem ze stolicy ZEA. "Tak wygląda leniwy dzień w Dubaju" - skomentował na filmiku. Udowadnia to, że Klaudiusz dziś ma się dobrze i prowadzi luksusowe życie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić