To koniec! Tina Turner podjęła ważną decyzję

1

Tina Turner oficjalnie poinformowała o zakończeniu kariery. Artystka odbyła już ostatnią, sentymentalną podróż do Stanów Zjednoczonych, a teraz spędza czas w Szwajcarii.

To koniec! Tina Turner podjęła ważną decyzję
Tina Turner kończy karierę (akpa)

Tina Turner to piosenkarka soulowa i rockowa, autorka tekstów, choreografka, tancerka, muzyk, aktorka, producentka i pisarka. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych w 1939 roku. Obecnie posiada obywatelstwo szwajcarskie.

Jej początki w przemyśle muzycznym datuje się na lata 1959-1960. Przez wiele lat działalności zyskała gigantyczną popularność. Jej utwory były i nadal są odtwarzane w różnych zakątkach świata.

Tina Turner dała mnóstwo koncertów. Ponadto sprzedała przeszło sto milionów płyt. Jej majątek szacuje się na ćwierć miliarda dolarów.

Turner przekazała smutne wieści

"The Sun" donosi, że Tina Turner i jej mąż Erwin Bach przekazali w najnowszym filmie biograficznym pt. "Tina", że artystka pożegnała się już ze swoją karierą i odbyła ostatnią, sentymentalną podróż do USA, po czym wróciła do Szwajcarii.

Powiedziała: "Jadę do Ameryki, by pożegnać się z moimi amerykańskimi fanami i kończę z tym". Myślę, że ten dokument i ta sztuka, to jest właśnie to - to jest zamknięcie - przekazał Bach.

Biografia Tiny Turner zostanie wyemitowana przez telewizję Sky jeszcze w tym miesiącu. Już teraz wiemy, że w filmie przedstawione zostaną wstrząsające fakty dotyczące życiowych perturbacji artystki. Chodzi m.in. o to, że matka Tiny była dla niej chłodna nawet wtedy, gdy ta kupiła jej dom, a także o przemoc, jakiej doświadczyła ze strony męża Ike'a.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić