Jakub Artych
Jakub Artych| 

Ustalenia po śmierci Kipiel-Sztuki. "Marzenka o to zadbała"

8

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca 2024 roku. Jej śmierć wstrząsnęła polskim show-biznesem. Miała tylko 58 lat. Aktorka nie miała dzieci, lecz posiadała psa. Nazywa się mopsik, trafił do niej w 2015 r. i od razu skradł jej serce. Kto właściwie się nim zajmuje? Szczegóły podaje siostra.

Ustalenia po śmierci Kipiel-Sztuki. "Marzenka o to zadbała"
Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki. Miała ukochanego psa (AKPA)

W niedzielę media obiegła wieść o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Odtwórczyni roli Halinki w kultowym serialu zmarła w wieku 58 lat po długiej walce z chorobą. Informację o odejściu aktorki przekazała jej koleżanka po fachu, Renata Pałys, z którą zaprzyjaźniła się na planie "Świat według Kiepskich".

Pani Marzena pozostawiła po sobie wieloletni dorobek artystyczny, a jej śmierć jest nieodżałowaną stratą nie tylko dla wielbicieli jej talentu, ale też kolegów i koleżanek po fachu.

Życie prywatne Kipiel-Sztuki było tajemnicze, a zarazem dramatyczne. Aktorka pochowała aż czterech swoich partnerów. Kipiel-Sztuka nie miała także dzieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Andrzej Seweryn o młodych filmowcach: "Chcę się od nich uczyć"
Nie umiałam też zdecydować się na dziecko. Jak wielu artystów, za bardzo skupiałam się na sobie - podkreślała, cytowana przez "Fakt".

Aktorka miała natomiast psa. Jak podaje "Fakt", mopsik, trafił do niej w 2015 r. i od razu skradł jej serce.

Marzena zawsze się śmiała, że to jedyny facet, z którym mieszka i z którym jest w stanie wytrzymać. Dla Gienka była w stanie zrobić wszystko, dlatego niechętnie wyjeżdżała, bo nie chciała go zostawiać i się z nim rozstawać.

Kto zajmie się czworonogiem po śmierci aktorki? Już kilka miesięcy temu, przed pójściem do szpitala zadbała o jego bezpieczeństwo i znalazła mu nową rodzinę.

Wiem, że Gienek od pół roku jest w dobrych rękach, jest u rodziny, która bardzo o niego dba i on jest tam szczęśliwy. Marzenka o to zadbała - powiedziała siostra aktorki Dorota Kipiel.

Kiedy pogrzeb Marzeny Kipiel Sztuki?

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki odbędzie się 13 czerwca w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Wrocławskiej w Legnicy. Początek ceremonii zaplanowano na godzinę 13.15.

Jak można przeczytać w nekrologu, aktorka życzyła sobie, aby na jej pogrzeb nie przynosić wieńców. Dodatkowo osoby, które przyjdą ją pożegnać, mają mieć na sobie kolorowe ubrania. Tego dnia odbędzie się również zbiórka na Wałbrzyskie Hospicjum.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić