aktualizacja 

Najpiękniejsze bliźniaczki. Zobacz, jak wyglądają po latach

22

Ava Marie i Leah Rose Clements rozpoczęły karierę w modelingu, gdy miały zaledwie... pół roku! Niesamowita uroda doprowadziła do tego, że internauci uznali je za "najpiękniejsze bliźniaczki na świecie". Jak dziewczęta wyglądają obecnie?

Najpiękniejsze bliźniaczki. Zobacz, jak wyglądają po latach
Ava Marie i Leah Rose Clements (Instagram)

W 2010 roku Jaqi i Kevin Clements przeżywali najbardziej radosne chwile w życiu. Małżeństwo z Orange Country w stanie Kalifornia powitało na świecie dwie córeczki. Ava Marie i Leah Rose od samego początku wyróżniały się niezwykłą urodą.

Gdy uwagę na to zaczęły zwracać postronne osoby, Jaqi i Kevin uznali, że warto zapisać córki do agencji modelek. Dziewczynki miały wtedy tylko sześć miesięcy.

Po pewnym czasie mama pięknych bliźniaczek wycofała je z dziecięcego modelingu. Uznała bowiem, że ciągłe sesje zdjęciowe i udział w reklamach mogą źle wpłynąć na dziewczęta. Kobieta obawiała się, że w związku z tym "stracą dzieciństwo".

Kiedy Ava i Leah miały siedem lat, pomysł kariery w modelingu powrócił. Dziewczęta świetnie odnalazły się w tej branży. Coraz głośniej mówiło się, że to "najpiękniejsze bliźniaczki na świecie".

Jak obecnie wyglądają "najpiękniejsze bliźniaczki"?

Aktualnie śliczne siostry mają już po 12 lat. Ich kariera wciąż się rozpędza. Dziewczęta mają na koncie współprace z dwiema dużymi agencjami modelek. W ramach tych kooperacji pozowały do magazynów modowych, a także brały udział w kampaniach reklamowych popularnych marek odzieżowych.

Nie słabnie popularność dziewcząt w mediach społecznościowych. Poczynania pięknych bliźniaczek obserwuje ponad 1,8 mln internautów.

Dziewczęta są bardzo aktywne między innymi na Instagramie. Jakiś czas temu karierę w modelingu rozpoczął również ich starszy brat Chase. Obecnie matka tej wspaniałej trójki nie ma już żadnych obaw. Nie uważa, by czegokolwiek brakowało jej dzieciom. Najwidoczniej modeling okazał się w tym przypadku strzałem w dziesiątkę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "W Polskę na weekend". Tak wygląda "Majorka Północy". Świnoujście i okolice podbijają serca turystów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić