Karol Skomorowski| 
aktualizacja 

Vinnie Jones rozmawia ze zmarłą żoną. Nie może pogodzić się ze stratą

3

Vinnie Jones nadal nie może dojść do siebie po tym, jak rok temu jego ukochana zmarła z powodu nowotworu skóry. Aktor zdradził, jak próbuje dojść do siebie po tak ciężkiej tragedii.

Vinnie Jones rozmawia ze zmarłą żoną. Nie może pogodzić się ze stratą
Vinnie Jones rozmawia ze zmarłą żoną. Nie może pogodzić się ze stratą (Getty Images)

Żona Vinniego Jonesa zmarła po trwającej 6 lat walce z rakiem. Tanya Jones odeszła w Los Angeles, a w ostatnich chwilach towarzyszyli jej najbliżsi. Para pobrała się w 1994 r. i doczekała się syna Aarona. W 2013 r. Jones zdradził w wywiadzie, że u obojga z nich zdiagnozowano raka skóry. W wieku 21 lat Tanya została poddana przeszczepowi serca. Wkrótce zdiagnozowano u niej raka szyjki. Podejrzewa się, że późniejszy nowotwór został wywołany przez leki immunosupresyjne.

Były piłkarz i aktor opowiedział na łamach "Daily Mail", że ciągle nie może się pogodzić z odejściem żony. Z tego powodu codziennie powtarza pewien rytuał.

Każdego ranka wstaję, ścielę łóżko i ucinam sobie krótką pogawędkę z Tan o tym, co robię i jak bardzo za nią tęsknię – wyznał Jones.
Postrzegam zdrowie psychiczne jak piastę koła z wieloma szprychami. Każda szprycha reprezentuje inny rodzaj problemu - moim jest smutek. Radzę sobie z pomocą moich przyjaciół – dodał.
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Oni odeszli w 2020 roku

Vinnie Jones wyznał, że bardzo wiele zawdzięcza swoim znajomym, którzy wspierają go w ciężkim okresie życia. - Tego lata wyjechałem z chłopakami na spokojny wypoczynek do Kanady. Trochę łowiliśmy ryby i rozmawialiśmy. Niektórzy z nich wiele przeszli przez alkoholizm, z czym też walczyłem, i dali mi dobre rady. To było dla mnie dobre środowisko - powiedział.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić