W TVP aż huczy. "Będą na niego czekać"

26

Zmiana władz w naszym kraju poskutkowała tym, że w Telewizji Polskiej zaczęły pojawiać się osoby, które lata temu opuszczały siedzibę stacji przy ul. Woronicza w Warszawie. Czy na taki ruch zdecyduje się również Robert Janowski?

W TVP aż huczy. "Będą na niego czekać"
Robert Janowski (Licencjodawca, AKPA)

Ostatnimi czasy w TVP doszło do bardzo dużych zmian. Z pracą w telewizji publicznej pożegnały się takie osoby jak m.in. Danuta Holecka, Michał Rachoń czy też Miłosz Kleczek. Nowe zatrudnienie znaleźli oni bardzo szybko - trafili do TV Republika.

Z anteny TVP zniknęły "Wiadomości", które zastąpiono serwisem informacyjnym "19:30". W szeregach pracowników Telewizji Polskiej pojawili się natomiast ci, którzy przed laty żegnali się ze stacją. Chodzi choćby o Macieja Orłosia.

Zapewne nie brakuje takich, którzy liczą na to, że do TVP powróci też Robert Janowski, były prowadzący "Jaka to melodia?". W tym programie pojawiał się on w latach 1997-2018.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zrównanie wieku emerytalnego. Polacy zabrali głos

Plotek podał, że legendarny prezenter niedawno pojawił się w siedzibie Telewizji Polskiej. Wszystko po to, by porozmawiać o warunkach ewentualnego powrotu. Może się on jednak opóźnić ze względu na to, że prezenter ma ważny kontrakt z Polsatem.

Ma już od dawna podpisaną umowę z Polsatem na najbliższą edycję "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie znowu będzie w jury. O ile szefostwu w TVP by to nawet nie przeszkadzało w tej sytuacji, o tyle Polsat może się nie zgodzić, by był na wiosnę gwiazdą dwóch anten - przekazał informator Plotka.

Robert Janowski wróci do TVP?

Niewykluczone, że Janowski najpierw wywiąże się ze zobowiązań względem Polsatu, a następnie wróci do TVP.

W TVP będą na niego czekać, ile będzie trzeba. W idealnym scenariuszu Brzozowski nagrałby teraz odcinki na luty, bo właśnie zaczyna się nowa sesja nagrań, a Robert miałby wielki powrót wiosną. Zobaczymy, jak będzie, ale wszyscy na korytarzach TVP mówią, że on wraca i jest już dogadany w tej sprawie. Pytanie otwarte pozostaje tylko kiedy - podkreśla źródło Plotka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić