aktualizacja 

W wieku 12 lat wygrała "Mam talent!". Co robi i jak dziś wygląda Magda Welc?

28

Magda Welc okazała się najlepsza w trzeciej edycji "Mam talent!". 12-latka zachwycała wówczas śpiewem. Od jej telewizyjnego sukcesu minęło już 11 lat. Czym aktualnie się zajmuje?

W wieku 12 lat wygrała "Mam talent!". Co robi i jak dziś wygląda Magda Welc?
Magda Welc (AKPA)

Magda Welc to najmłodsza zwyciężczyni polskiej odsłony "Mam talent!". Za triumf w tym programie otrzymała 300 tysięcy złotych.

Widzów ujęło m.in. jej wykonanie piosenki Edyty Geppert "Och, życie kocham cię nad życie". Co ciekawe, w trakcie finałowego odcinka pokonała Kamila Bednarka.

Nie zrobiła jednak tak wspaniałej kariery, jak on. Niedawno wróciła jednak do tworzenia muzyki i wiąże z nią swoją przyszłość.

Magda wygranie pieniądze przekazała rodzicom, którzy wybudowali dom. Obecnie Welc ma już 23 lata. Zdecydowała się na udzielenie wywiadu, w którym odsłoniła kulisy udziału w "Mam talent!".

Sama zgłosiłam się do programu. Nikt z rodziny nic o tym nie wiedział. Mamie powiedziałam dopiero dzień przed przesłuchaniami w Lublinie. Nigdy nie sądziłam, że wygram. Traktowałam to raczej jako przygodę i sprawdzenie swoich możliwości - powiedziała "Angorze".

Magda Welc wróciła do muzyki

Po triumfie w telewizyjnym show rodzice Magdy Welc nie chcieli, by rozpoczynała karierę piosenkarki. Dziś dziewczyna jest im wdzięczna za taką decyzję. Magda poszła na studia i obecnie znajduje się na ostatnim roku germanistyki.

Po czasie wróciła do muzyki. Nawiązała współpracę z Mariuszem Ostańskim, swoim byłym nauczycielem śpiewu, który ma własne studio nagrań. Welc nagrywa z nim piosenki, ma już kilka singli.

Pandemia pomogła mi wrócić do muzyki. To był dobry czas na tworzenie. Nie miałam presji czasu, że coś mi ucieka, że przepadają mi gdzieś terminy. Wszystko dla wszystkich było zamknięte - wyznała na łamach "Angory".

Poniżej można zobaczyć, jak dziś wygląda Magda Welc. Możecie też posłuchać próbki jej umiejętności:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić