aktualizacja 

Wojciech Cejrowski o paczkomatach. "Zacząłbym usuwać"

505

Wojciech Cejrowski słynie z tego, że chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Tym razem postanowił dosadnie wypowiedzieć się na temat paczkomatów. Ewidentnie mu się nie podobają.

Wojciech Cejrowski o paczkomatach. "Zacząłbym usuwać"
Wojciech Cejrowski (AKPA)

Wojciech Cejrowski to bardzo barwna postać. Nie ma szans, by przejść obok niego totalnie obojętnie. Podróżnik cechuje się bez wątpienia niezwykle charakterystycznym stylem bycia.

Cejrowski jest aktywny w przestrzeni internetowej. Swoimi przemyśleniami dzieli się choćby za pośrednictwem Twittera. Ostatnio mocno zaskoczył. Chyba mało kto spodziewał się takiego stanowiska słynnego podróżnika.

Wojciech Cejrowski zabrał się za paczkomaty! "Zagrożenie bezpieczeństwa"

Celebryta pokazał zdjęcie paczkomatu AliExpress i napisał wprost, co najchętniej zrobiłby z takimi urządzeniami.

Oto zagrożenie bezpieczeństwa narodowego. Jedna z pierwszych rzeczy, które zacząłbym usuwać, gdybym mógł - podkreślił Cejrowski.

Paczkomaty cieszą się niemałą popularnością. Ich wielkim atutem jest możliwość całodobowego odbierania i nadawania przesyłek.

Urządzenia pojawiają się nieopodal osiedli czy sklepów. Do niedawna na terenie naszego kraju funkcjonowały wyłącznie paczkomaty rodzimych firm. Jakiś czas temu jednak na rynek weszło AliExpress.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić