Wojewódzki wbił szpilę Lewandowskim. "Planujemy, żeby była ciekawsza"

14

Anna Lewandowska już wkrótce pojawi się w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Kuba Wojewódzki nie omieszkał napisać o tym w mediach społecznościowych. Przy okazji oberwało się produkcji o Robercie Lewandowskim "Lewandowski - Nieznany".

Wojewódzki wbił szpilę Lewandowskim. "Planujemy, żeby była ciekawsza"
Kuba Wojewódzki zaprosił do programu Annę Lewandowską. (AKPA)

Od kilku dni na Amazon Prime Video możemy oglądać film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. Produkcja opowiada o życiu piłkarza i o tym, jak dostał się na szczyt. Znajdziemy tam wiele ciekawostek oraz wypowiedzi najbliższych dla Roberta osób.

Anna Lewandowska u Kuby Wojewódzkiego

Uroczysta premiera filmu miała miejsce w warszawskiej "Kinotece". Robert Lewndowski pojawił się na niej ze swoją żoną Anną Lewandowską, która w poniedziałek pojawi się w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

Kuba Wojewódzki napisał o tym na Facebooku. W poście nawiązał do filmu, który zbiera dość mieszane opinie. Dziennikarz złośliwie dał do zrozumienia, że jest w grupie rozczarowanych biografią piłkarza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Koronacja króla Karola. Kogo na niej zabraknie?
Planujemy żeby rozmowa była ciekawsza niż film… - napisał na swoim profilu Kuba Wojewódzki.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci bronili produkcji o kapitanie polskiej reprezentacji i jednocześnie wbijali szpilę dziennikarzowi, pisząc, że to jego życiorys nie jest ciekawy.

Zazdrość że nie ma filmu o sobie?
Film był całkiem niezły. O niebo lepszy niż biografia Kuby - czytamy w komentarzach.

Pojawiło się także kilka komentarzy, w których zgadzano się z Wojewódzkim. "O to nie będzie trudno", "Poprzeczka nie jest wysoko" - pisali internauci.

Film "Lewandowski - Nieznany" jest pierwszą produkcją Amazona kręconą w Polsce. Oprócz naszego kraju zdjęcia miały miejsce w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Reżyserię powierzono Maciejowi Kowalczukowi, a autorem zdjęć był Adam Suzin.

Początkowo premierę zaplanowano na 2022 rok. Twórcy chcieli jednak zawrzeć w dokumencie kulisy transferu z Bayernu Monachium do Barcelony.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić