Wszystko jasne. Oni zatańczą w finale "Tańca z gwiazdami"

7

Niemałych emocji dostarczył trzynasty sezon "Tańca z gwiazdami". Były kontrowersje, były też skandale za sprawą Krzysztofa Rutkowskiego. Tymczasem poznaliśmy już obsadę wielkiego finału. Kto powalczy o Kryształową Kulę?

Wszystko jasne. Oni zatańczą w finale "Tańca z gwiazdami"
Jury "Tańca z gwiazdami" (AKPA, AKPA)

Sporą niespodziankę mieliśmy w zeszłym tygodniu. Wówczas z tanecznym show pożegnała się Natalia Janoszek, która tworzyła parę z Rafałem Maserakiem. Ten duet tańczył naprawdę dobrze, ale mimo to widzowie uznali, że inni bardziej zasłużyli na przepustkę do półfinału.

W najnowszym odcinku udział wzięły trzy pary. Do rywalizacji przystąpili: Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Jacek Jelonek oraz Michael Danilczuk, a także Ilona Krawczyńska z Robertem Rowińskim.

Działo się sporo. Kolorytu dodał fakt, że do półfinałowych tańców pary zaprosiły swoich ulubionych uczestników z poprzednich edycji.

Widzowie mogli zobaczyć m.in. Wiesława Nowobilskiego tańczącego ze... Sławomirem! Ich poczynania zaskoczyły Iwonę Pavlović. - Ten fragment, który tańczyłeś ze Sławomirem, to ja nie pamiętam, żebyś ty w ogóle tak dobrze tańczył w tym programie. Co tu się zadziało? - pytała jurorka "Tańca z gwiazdami".

Oni pożegnali się z programem "Taniec z gwiazdami"

W drugiej rundzie taneczne popisy również mogły się podobać. Później natomiast nastąpiła dogrywka. Jelonek i Danilczuk zatańczyli paso doble. - Jeśli to miałby być wasz ostatni taniec, to byście odeszli w wielkim stylu. Serdecznie wam życzę finału - zaznaczał Michał Malitowski.

Nowobilski i Lesar zaprezentowali cha chę. - Musisz być bardzo dumny, bo dużo osiągnąłeś. Janja też, bo to trudny przypadek. Oczywiście, mnóstwo błędów, ale to przecież widać - komentował Malitowski po ich tańcu.

To właśnie Wiesław Nowobilski i Janja Lesar pożegnali się z programem. W wielkim finale ujrzymy zatem Jacka Jelonka z Michaelem Danilczukiem oraz Ilonę Krawczyńską z Robertem Rowińskim.

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska: "Czasami tęsknie za cząstką siebie bez troski"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić