Wyprowadzka Antka Królikowskiego. Poszło o pieniądze!

147

Od ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy minęły niespełna trzy miesiące. Tymczasem aktor wyprowadza się od swojej ukochanej! Co wpłynęło na taką decyzję? Wszystko jest już jasne.

Wyprowadzka Antka Królikowskiego. Poszło o pieniądze!
Joanna Opozda i Antek Królikowski w dniu ślubu (AKPA)

Joanna Opozda i Antek Królikowski jakiś czas temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Obecnie para przygotowuje się do powitania na świecie pierwszego dziecka.

Tak, to prawda, spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej - przekazali zakochani.

Małżonkowie z niecierpliwości czekają na narodziny dziecka. Najprawdopodobniej jednak urządzenie pokoju i zakupy dla malucha będą na głowie Joanny. Wszystko za sprawą tego, że Królikowski na jakiś czas musi się od niej wyprowadzić!

Antek Królikowski dostał kuszącą propozycję

Mąż Opozdy zgodził się na wzięcie udziału w nowym show TVN. Takie ustalenia poczynił "Super Express".

"Przez Atlantyk" to program, w którym udział weźmie kilka gwiazd. Będą one przez miesiąc płynąć jachtem z Karaibów na Majorkę - mówi osoba z planu programu w rozmowie z "SE".

Wspomniane źródło ustaliło, że uczestnicy show mają wyruszyć w podróż w listopadzie. Podano ponadto, że kontrakt Królikowskiego może opiewać nawet na kwotę... 200 tys. zł!

Zobacz także: Polski Ład dobije krajowe firmy? "Bardzo zły moment na wprowadzanie takich zmian"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić