"Zacznie robić się źle". Jasnowidz Jackowski podał datę

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnymi wizjami oraz przeczuciami. Niestety, najnowsze prognozy na przyszłość znanego jasnowidza nie napawają optymizmem. Profeta twierdzi, że już we wrześniu "zacznie się robić źle". O co konkretnie chodzi?

"Zacznie robić się źle". Jasnowidz Jackowski podał datę
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski nie po raz pierwszy podzielił się złowieszczą wizją. O niepokojących przeczuciach mówił w trakcie ostatniej transmisji na żywo, którą prowadził w mediach społecznościowych.

Jasnowidz Jackowski tym razem wskazał konkretną datę. - Około 20 września już zacznie robić się źle. I to z kilku kierunków. Ja mam wrażenie, że zrobi się na tyle źle, że prezydent będzie zabierał głos, rząd będzie zabierał głos. Zapadną decyzje - zapowiedział Jackowski podczas transmisji.

Stwierdził również, że Polakom coś będzie zagrażać. Mówił nawet o możliwości "ataku" na nasz kraj.

Może się zacząć coś, co będzie obawą przed eskalacją jakiegoś konfliktu. U nas w kraju będzie mowa o zagrożeniu. Mam nadzieję, że nie będzie się mówiło o możliwości ataku na Polskę, ale będzie to związane z jakąś gotowością - kontynuował profeta.

Krzysztof Jackowski zobaczył szkołę. "Wszyscy wybiegali"

Jasnowidz zasugerował, że może dojść do sytuacji, w której wiele osób będzie musiało uciekać. W swojej wizji Jackowski ujrzał szkołę.

Oto skojarzyła mi się szkoła. I z tej szkoły w pośpiechu wszyscy wybiegali, ale miałem wrażenie, że tu nie chodzi o jedną szkołę, a o wiele szkół. Być może nie chodzi tylko o szkoły. Być może z wielu miejsc ludzie w jednej chwili będą zmuszeni uciekać. To mi się skojarzyło i mnie przeraziło - podsumował.

To już kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego, w której trudno doszukiwać się optymistycznych wątków. Przewidywania tego popularnego jasnowidza trzeba traktować z przymrużeniem oka. Profeta bowiem już niejednokrotnie mijał się z prawdą. Zdarzały się jednak i takie sytuacje, kiedy Jackowski miewał rację.

Zobacz także: Maja Rutkowski odkrywa sekrety seksbiznesu wśród modelek
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić