Znany projektant mody wrzucił szokujące zdjęcie. Ukrywał to przez rok

16

Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Pierre Balmain, wyznał, że rok temu miał poważny wypadek we własnym domu. W wyniku wybuchu kominka projektant mody doznał licznych poparzeń i trafił do paryskiego szpitala. Dodał, że teraz jest już całkowicie zdrowy.

Znany projektant mody wrzucił szokujące zdjęcie. Ukrywał to przez rok
Francuski projektant Olivier Rousteing (Getty Images, 2020 Getty Images)

Znany francuski projektant mody Olivier Rousteing ujawnił, że został poważnie poparzony we własnym domu w zeszłym roku. Na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym siedzi w opatrunkach i bandażach. Dyrektor kreatywny domu mody Balmain wytłumaczył, że dokładnie rok temu w jego domu wybuchł kominek.

Projektant mody poparzony. Trafił do szpitala

Jak opisuje Rousteing, został przewieziony do paryskiego szpitala Saint Louis, gdzie obudził się następnego dnia i od tego czasu przez prawie rok dochodził do siebie po poważnych oparzeniach. Projektant wyznał, że jego "obsesja na punkcie perfekcji" nie pozwoliła mu na pokazanie tych zdjęć wcześniej.

Szczerze mówiąc, nie jestem do końca pewien, dlaczego tak bardzo się wstydziłem – napisał.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ukrywał blizny pod długimi rękawami

Olivier Rousteing wielokrotnie pojawiał się na różnych wydarzeniach, ale zawsze swoje rany ukrywał pod długimi rękawami i biżuterią. Dodał, że teraz jest już całkowicie zdrowy. Korzystając z okazji, projektant mody podziękował personelowi medycznemu, który go leczył pomimo "ogromnej liczby przypadków COVID-19 w tym samym czasie".

Mężczyzna powiedział, że teraz czuje się szczęśliwy, ponieważ "po burzy zawsze jest słońce".

Dyrektorem kreatywnym został w wieku 25 lat

Francuski projektant mody Olivier Roustein został dyrektorem kreatywnym francuskiego domu mody Pierre Balmain w 2011 roku, kiedy miał zaledwie 25 lat. W chwili powołania Rousteing był stosunkowo mało znanym projektantem, który przyniósł bardzo potrzebne świeże spojrzenie na estetykę marki, którą tworzy do dziś.

Od czasu jego przejścia mężczyźni stanowią 40 proc. przychodów firmy (w 2015 roku). Rousteing otworzył sklep Balmain w Londynie oraz samodzielny butik poza Paryżem.

Zobacz także: Nowy Aranż. Funkcjonalne miejsce do pracy i wypoczynku
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić