Zostali wezwani do wypadku. Musieli przeżyć szok, gdy go zobaczyli

34

Pracownicy pogotowia musieli się nieźle zdziwić, kiedy przyjechali do tego wypadku. Poszkodowany został w nim ktoś, kto bardziej przypomina kosmitę niż człowieka. To "Black Alien Project", czyli "najbardziej zmodyfikowany człowiek świata".

Zostali wezwani do wypadku. Musieli przeżyć szok, gdy go zobaczyli
"Black Alien Project" miał wypadek w Meksyku (Instagram)

Anthony Loffredo, szerzej znany jako "Black Alien", jest jedną z najbardziej wytatuowanych i zmodyfikowanych osób na świecie. W ramach swojego projektu "Black Alien Project" 33-latek próbuje jak najbardziej upodobnić się do "czarnego kosmity".

"Czarny kosmita" miał wypadek

Mężczyzna ma rzesze fanów, prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje już ponad milion osób. Zwykle publikuje posty związane ze swoimi nowymi pomysłami i przeprowadzonymi zabiegami. Tym razem poinformował o nieprzyjemnym incydencie, który mu się przytrafił.

Podczas podróży samochodem ze stolicy Meksyku mężczyzna oraz jego kolega mieli wypadek. Po wyglądzie miejsca zdarzenia można wywnioskować, że był on dość poważny. W relacji na Instagramie Loffredo pokazał zdjęcia swojego zniszczonego auta, które leżało na boku na środki drogi.

Mężczyzna nie zdradził, co dokładnie się wydarzyło. Na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy poszkodowanym. "Black Alien" poinformował, że cierpiał na bóle w klatce piersiowej i czaszce, został więc zabrany do karetki na podstawowe badania.

Medycy nie stwierdzili żadnych poważnych nieprawidłowości i ani Loffredo, ani jego towarzysz nie musieli zostać poddani hospitalizacji. "Na szczęście wszechświat jest z nami" - "Black Alien" napisał w relacji na Instagramie.

"Black Alien" stopniowo modyfikuje swoje ciało od lat. Ma wytatuowane niemal całe ciało, łącznie z gałkami ocznymi. Oprócz tego dał sobie wszczepić podskórne implanty, rozszczepił sobie język, obciął górną wargę i skrzydełka nosa. Pod koniec ubiegłego roku chirurgicznie odciął sobie dwa palce u jednej dłoni, by przypominała "szpony kosmity".

Zobacz także: Ada Śledź rusza z Only Fans! "Będą odważniejsze zdjęcia"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić