Drastyczna zmiana pogody. To wydarzy się w Polsce

21

Już za moment rozpocznie się czerwiec! Jaką pogodę przyniesie ten miesiąc? Pojawiły się bardzo optymistyczne informacje. Miłośnicy upałów będą wręcz wniebowzięci.

Drastyczna zmiana pogody. To wydarzy się w Polsce
Zbliżają się upały (Ventusky)

Maj generalnie nie był zbyt ciepły. Co prawda zdarzały się takie dni, w których termometry wskazywały pokaźne wartości, jednak co do zasady w pamięci utkwiły ulewy, burze i porywiste wiatry.

Na szczęście już wkrótce pogoda będzie zdecydowanie lepsza. Czerwiec ma przynieść bowiem zmianę aury. Serwis dobrapogoda24.pl podał, że już w pierwszych dniach tego miesiąca możemy spodziewać się poprawy warunków atmosferycznych. Zanim to nastąpi, możliwe są jeszcze kolejne deszcze i burze.

We wtorek i środę jeszcze sporo chmur, przelotny deszcz i lokalnie burze. Nieco cieplej, temperatura maksymalna do 16-17 stopni Celsjusza na północy kraju, do 21-22 stopni Celsjusza na południu, nad morzem około 14 stopni C. Wiatr w czasie burz porywisty, do 70 km/h - podaje IMGW.

Przełom w pogodzie! To przyniesie czerwiec

Od piątku temperatura stopniowo będzie rosnąć. 3 czerwca termometry pokażą nawet 25 stopni Celsjusza.

A co wydarzy się w następnych dniach? 4 czerwca na wschodzie kraju będzie nawet 28 st. C, a w niedzielę na południu do 26 st. C. Generalnie praktycznie w całej Polsce weekend powinien być pogodny i ciepły. To bez wątpienia świetne informacje!

Zobacz także: Żyła z ukochaną na góralskim weselu. W pewnym momencie zrobił to!
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić