BOB| 
aktualizacja 

13 lat temu poślubił Polkę. Podolski zdradził sekret swojego związku

12

Lukas Podolski jako dziecko wyjechał z Polski, ale do naszego kraju ma ogromną słabość. Kiedy dowiedział się, że Monika jest Polką, to od razu wiele zyskała w jego oczach. W tym roku będą obchodzić 13. rocznicę małżeństwa i "Poldi" trochę opowiedział o swoim związku.

13 lat temu poślubił Polkę. Podolski zdradził sekret swojego związku
Na zdjęciu: Monika i Lukas Podolscy (Getty Images, Instagram)

Wśród największych gwiazd futbolu głośne rozwody i rozstania są na porządku dziennym. Rzadko się zdarza, aby znany piłkarz był w związku z jedną kobietą przez większość życia. Do wyjątków zalicza się Lukas Podolski, który już w młodości zakochał się w dziewczynie, która do dziś jest u jego boku.

Żoną byłego mistrza świata jest Monika Puchalska. To Polka, która urodziła się w Legnicy, a potem wyjechała do Niemiec. To właśnie za zachodnią granicą poznała "Poldiego", a że sportowiec miał słabość do Polski, to późniejsza partnerka już na starcie miała dużego plusa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Gortat zaraził żonę swoją pasją. "No i stało się"

Kim jest żona Lukasa Podolskiego?

Monika i Lukas są w związku od 2004 roku. Ślub wzięli znacznie później, bo dopiero w 2011 roku. Najpierw był ślub cywilny w Niemczech, a dwa miesiące później kościelny w Polsce. W tym roku będą świętować 13. rocznicę małżeństwa.

Podolski niedawno udzielił wywiadu "Bildowi". W niemieckim tabloidzie poopowiadał o swoim związku. Zapytano go, jaki jest sekret jego udanego małżeństwa.

- Trzeba dać sobie nawzajem wolność, wolny czas. To po prostu działa w naszym przypadku i miłość wciąż trwa - powiedział były reprezentant Niemiec.

Podolscy wychowują trójkę dzieci. Najstarszy Louis ma 15 lat. Potem jest 7-letnia Maya i rok temu na świat przyszła Ella. Lukas przyznał, że jest szczęśliwy z powodu tak licznej rodziny, ale to też bywa męczące i pochłania dużo wolnego czasu.

Lukas Podolski obecnie jest zawodnikiem Górnika Zabrze. Na początku czerwca skończy 39 lat, a i tak wciąż jest jedną z gwiazd w PKO Ekstraklasie. A gdzie widzi swoją przyszłość? Tak odpowiedział w "Bildzie".

- Obecnie nie planujemy powrotu do Niemiec. W Polsce czujemy się dobrze. Dzieci są szczęśliwe, moja żona też jest szczęśliwa - przyznał.

Monika Puchalska z wykształcenia jest kosmetyczką. Od lat unika rozgłosu i choć jest żoną znanego piłkarza, to w mediach pojawia się bardzo rzadko.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić