Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
VDB
|

Artur Szpilka znów igra z prawem. Pokazał, jak łamie przepisy

55
Podziel się:

Artur Szpilka słynie ze swoich "oryginalnych" pomysłów. Tym razem jednak przesadził. Chwaląc się w mediach społecznościowych pokazał, jak łamie kilka poważnych przepisów prawa. Czy będzie czekać go za to kara?

Artur Szpilka znów igra z prawem. Pokazał, jak łamie przepisy
Artur Szpilka i nietypowy spacer z psem (Instagram.com)

Artur Szpilka nie uczy się na błędach. Już do legend internetu przeszła jego "walka" z aligatore czy nurkowanie pod taflą lodu. Tym razem znów pochwalił się czymś za co mogą go spotkać poważne konsekwencje.

Najbardziej znanemu polskiemu pięściarzowi nie można zarzucić braku dobrego serca. Artur Szpilka często pokazuje jaka więź łączy go z jego zwierzakami Cycem (miniaturowy bulterier) i Pumbą (amerykański pit bull). Ostatnio nawet chwalił się nietypowym treningiem, który wymyślił dla jednego z nich.

Teraz znów się pochwalił treningiem jaki wymyślił dla Pumby. Wywiózł swojego psa do lasu i w trakcie tej drogi tłumaczył, co dalej będą robić.

- Będzie biegł obok mnie. Nie wejdzie na ulicę, ale będzie biegł po poboczu - tłumaczył Artur Szpilka na InstaStory.

W następnym ujęciu widać już było, jak pies biegnie poboczem drogi, w lesie. Natomiast Artur Szpilka obok niego jedzie autem.

- On jest chory. To taki koń. To taki dzik. Nie ma szans, aby wybiegł na ulice. Nie ma możliwości. To wszystko ja go uczyłem - mówił podekscytowany Szpilka na nagraniu.

Radość Artura Szpilki może szybko się skończyć. Okazuje się, że jego zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne i mogą czekać go poważne konsekwencje. Przede wszystkim zgodnie z wykazem zawartym w rozporządzeniu ministra spraw wewnętrznych i administracji z dnia 28 kwietnia 2003 r. (Dz.U.2003.77.687). Pies Artura Szpilki, czyli amerykański pit bull znajduje się na liście psów agresywnych. To oznacza, że podczas spacerów każdorazowo powinien on mieć kaganiec oraz smycz, ponieważ może stanowić niebezpieczeństwo dla osób trzecich.

Szczególnie niebezpieczna sytuacja jest wtedy kiedy pies biega całkowicie swobodnie, a jego właściciel nie ma nad nim bezpośredniej kontroli. Trudno, aby Artur Szpilka taką miał kierując auto. Co więcej, zgodnie z art. 166 kodeksu wykroczeń, już niezależnie od rasy, obowiązuje całkowity zakaz puszczania psa luzem. Jedynym wyjątkiem są czynności związane z polowaniem.

To jednak nie wszystko. Na nagraniu wyraźnie słychać, jak w kierowanym przez Artura Szpilkę występuje sygnał informujący, że kierowca ma niezapięte pasy. Natomiast cały spacer zza kierownicy auta Szpilka relacjonował przez telefon, co również jest niedozwolone, ponieważ stwarza niebezpieczeństwo na drodze.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
Lusi
11 miesięcy temu
Może warto jednak zwrócić uwagę na to, że Szpilka od dłuższego czasu poświęca swoje internetowe wystąpienia na tematykę związaną z tresurą jego psów. To nie jest jakiś pojedynczy filmik, ani jakiś tam wybryk. On poświęca masę czasu na trenowanie swoich zwierząt i one są do tego nie tylko przyzwyczajone, ale jest to dla nich zdrowe. Braku Serca do zwierząt nikt mu nie może zarzucić. Bez względu na to co myślę o nim samym.
Rodak
11 miesięcy temu
Jak to bokser ma sufit popsuty i dla przykładu powinni go ukarać i psa zabrać.
ali
11 miesięcy temu
Tacy jak on mają głowy tylko po to , aby nią jeść i pić , psy są odpowiednie dla wszelkiej maści patologii, po prostu wklej i kopiuj , no i oczywiście całe ciało w dziarach , jakby był jakąś gwiazdą rocka ,a jest tylko workiem do tłuczenia !!!Bokserem dla mnie był Kulej czy Ali , a nie patocelebryta !!!
Piotr
11 miesięcy temu
Po pierwsze Pumba to nie jest Pitbull, a American Bully. Psy są wychowane wzorowo. Jak piszecie artykuł to róbcie to rzetelnie i z pełną wiedzą. Szukacie sensacji w czymś z czego nie będzie jej, takie zwykłe pismaczki.
hans
11 miesięcy temu
Dajcie szpilbergowi spokój 😁
Gggv
11 miesięcy temu
Wiem czemu szpilka bo jego mózg jak się włozy do ģłówki od szpilki to grzechotka będzie
Marek
11 miesięcy temu
Miał być bokserem został psim trenerem. I proszę nie pisać że Artur szpilka jest najbardziej znanym bokserem. Za bardziej zasłużeni
Kinek
11 miesięcy temu
To co robi ten chłopiec to przechodzi ludzkie pojęcie, żeby zaistnieć na nowo zacznij walczyć i wygrywać A nie robisz karierę na głupotach w sieci
Melanie
11 miesięcy temu
Szkoda ze pies ni umie prowadzić.. Z chęcią bym popatrzyła jak pies jedzie a on biegnie... Brak piątej klepki i to nie ma nic wspólnego z dobrym wychowaniem psa... Chyba na ringu za mocno dostał po łbie...
qwet
11 miesięcy temu
fuck Szpilka
Niestety
11 miesięcy temu
Pamiętam jak go TOPR za nasze pięniądze z gór helikopterem zwiózł.
OGON
11 miesięcy temu
Dlaczego są usuwane moje komentarze. Bo udowodniłem piszącym artykuł brak kompetencji!!!!! Żal
OGON
11 miesięcy temu
Chciałby zwrócić uwagę redaktorowi piszącemu artykuł to nie jest PIT BULL tylko AMERICAN BULLY XL. 🙂
Ogon
11 miesięcy temu
Patrząc jak czepiacie się Szpilki i wypislukecie głupoty. Zajmijcie się sobą. Nie macie własnego życia. Jest mi Was żal. Szkoda ze jesteście tacy prości .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić