Bolesna kontuzja zawodnika MMA. Chodzi o jego męskość

36

Zawodnik MMA Christian Lohsen ujawnił w mediach społecznościowych, że przeszedł ostatnio operację po bardzo nietypowej kontuzji, jakiej doznał podczas treningu.

Bolesna kontuzja zawodnika MMA. Chodzi o jego męskość
Christian Lohsen (Instagram)

Christian Lohsen jest zawodnikiem MMA, który regularnie występuje na galach organizacji Professional Fighters League. Jego bilans to dziewięć zwycięstw i dwie porażki. Ostatnio, w sierpniu, Lohsen pokonał Jonasa Floka.

Teraz jednak musi zrobić sobie przerwę od sportu. Zawodnicy trenujący MMA są narażeni na różne kontuzje. Ale ta, która przydarzyła się Lohsenowi, nie zdarza się często.

26-latek przyznał się do niej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wczorajsza noc była ciężka… W wypadku podczas treningu pękło mi lewe jądro. Musiałem je chirurgicznie usunąć. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi dostać się do szpitala. Odpoczywam w domu, operacja poszła dobrze - opisał na Instagramie.

Kontuzja nie ujmuje męskości Lohsena i nie wpłynie na jego przyszłe życie. Do tego również się odniósł w dalszej części wpisu.

Doktor powiedział, że nie stracę przez to testosteronu, ani możliwości posiadania dzieci. Jeśli stracę drugie jądro, to już inna historia. Więc od teraz, jeśli uderzysz mnie w moje ostatnie jądro, nie będziemy przyjaciółmi - zakończył.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Tym wideo gwiazda sportu podbija internet. Co za umiejętności!
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić