aktualizacja 

Rozwodzi się z mężem. "Żyłam w ciągłym strachu"

164

Była prezes Warty Poznań Izabella Łukomska-Pyżalska oficjalnie poinformowała, że rozwodzi się ze swoim mężem. Para w dawnych czasach wspólnie działała w klubie sportowym. Jej mąż Jakub słynął z zachowań, które były poniżej krytyki.

Rozwodzi się z mężem. "Żyłam w ciągłym strachu"
Na zdjęciu: Izabella Łukomska-Pyżalska (East News)

Przez długi czas Izabella Łukomska-Pyżalska znana była ze świata mody. Ma ona już za sobą prowadzenie agencji modelek, była także szefową firmy deweloperskiej. Nawet próbowała swoich sił w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

W 2005 roku wzięła ślub z Jakubem Pyżalskim. Był on wówczas poznańskim biznesmenem. I mimo wybuchowego temperamentu Pyżalskiego żona zawsze stała za nim murem.

W momencie, gdy był on właścicielem firmy Family House, został głównym sponsorem piłkarskiego klubu, a mianowicie Warty Poznań. Od tamtego momentu pojawiał się na meczach, ale nie brakowało incydentów z nim związanych. Wyzwiska z jego strony zostały na długo zapamiętane. Był nawet przez to zmuszony do płacenia kary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polka wygrała, ale nie zdobyła medalu. "Trochę przykro"

W 2011 roku Łukomska-Pyżalska została prezesem Warty. Funkcję tę pełniła przez siedem lat. A gdyby tego było mało, próbowała nawet dostać się do zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wielka zmiana w życiu byłej prezes Warty

Teraz jednak w jej życiu nastąpił przewrót. 45-latka potwierdziła, że z jej inicjatywy toczy się postępowanie rozwodowe. Wyznała, że obraz jej małżeństwa przedstawiany w mediach nie był prawdziwy.

Żyłam w ciągłym strachu przed moim mężem i jego wybuchami złości, agresji i przemocy. To był także bezpośredni powód, dla którego mojemu małżonkowi została założona niebieska karta. W końcu znalazłam w sobie odwagę, aby opuścić dom, w którym nie mogłam czuć się bezpiecznie.
W dalszym ciągu pozostaję prezesem Osiedla Poznańskiego i prowadzę inwestycję budowlaną. Pomimo prób zaszkodzenia spółce i mi osobiście. [...] Dla dobra naszych dzieci nie będę udzielała szczegółowych informacji o procesie rozwodowym - proszę o uszanowanie tego faktu - napisała na swoim koncie na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić