o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Dawid Kubacki całkowicie zaskoczył rodzinę. Nikt go nie mógł poznać

2
Podziel się

Dawid Kubacki to przykładny mąż i ojciec, jednak w młodości wpadał na różne dziwne pomysły. Jeden z nich zradziła jego siostra.

Dawid Kubacki całkowicie zaskoczył rodzinę. Nikt go nie mógł poznać
Dawid Kubacki (PAP, Grzegorz Momot)
bEqEHPxN

Dawid Kubacki to obok Piotra Żyły i Kamila Stocha najlepszy polski skoczek narciarski. Kluczem do jego bardzo dobrych wyników jest z pewnością poukładane życie rodzinne. Kilkanaście miesięcy temu wziął ślub z Martą, a niedawno na świat przyszła ich córeczka Zuzanna.

Wbrew pozorom, Kubacki nie zawsze prowadził spokojne życie. W młodości miał swoje za uszami, potrafił zaskoczyć rodzinę oraz swoich rówieśników.

bEqEHPxP

Jak przypomina Super Express, kilka lat temu siostra Dawida Kubackiego wyjawiła jedną z tajemnic młodości 31-latka. Chodziło o jego... charakterystyczne włosy, które mocno zmieniły kolor.

Kiedyś byli na zgrupowaniu w Mielnie i wpadli na genialny pomysł, aby się przefarbować: blondyni na czarno, a czarnowłosi na blond. Kiedy odwiedziliśmy go tam z rodzicami, to nie poznaliśmy go z odległości kilku metrów - wyznała Dagmara. 

Wakacje dla Kubackiego. Jest niedosyt

Sezon 2020/2021 w skokach narciarskich Dawid Kubacki zakończył na 8. miejscu. Przed nim uplasowało się dwóch Polaków - 7. pozycję zajął Piotr Żyła, a na ostatnim miejscu podium w klasyfikacji generalnej uplasował się Kamil Stoch.

bEqEHPxV
Będzie trochę niedosytu. W wielu miejscach tego sezonu mogłem coś zrobić inaczej czy po prostu lepiej. Było mnie na to stać. Mimo wszystko nie spisuje sezonu na straty. Patrząc na to tak ogólnie to był porządny sezon. Taka jest kolej rzeczy, że człowiek uczy się na błędach i czasami je powtarza z roku na rok. To jest sport - powiedział polski skoczek.
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Aleksander Kwaśniewski ostro o Andrzeju Dudzie
bEqEHPyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
arczi
4 miesiące temu
śmiechom nie było końca
ezkk
4 miesiące temu
A o co kaman?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić