VDB| 

Depresja i myśli samobójcze. Szczere wyznanie youtubera

17

Dla wielu życie youtubera wydaje się być czymś idealnym. Jednak okazuje się, że ta profesja ma również swoje ciemne strony. Na szczere wyznanie w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym zdecydował się Kacper Błoński. Uchodzi za gwiazdę internetu oraz organizacji FAME MMA, teraz jednak opowiedział o swoich problemach.

Depresja i myśli samobójcze. Szczere wyznanie youtubera
Kacper "Blonsky" Błoński (YouTube.com)

Rzeczywistość mediów społecznościowych i gwiazd tych platform wydaje się być jedną nieustającą bajką. Okazuje się, że to tylko pozory. Pod uśmiechami, pięknymi zdjęciami, drogimi ciuchami czy wspaniałymi domami znajdują się zwykli ludzie. Youtuberzy też mają swoje problemy i nie są one tak odrealnione jakby mogło się wydawać.

Na szczere wyznanie po latach zdecydował się Kacper "Blonsky" Błoński. Były uczestnik Teamu X, a obecnie jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA opowiedziała o problemach, które niedawno ją dotknęły. Podczas tych wspomnień nie zabrakło łez.

Prawdziwa twarz

W czasie programu "Hejt Park" na Kanale Sportowym, dziennikarz Maciej Turski zapytał swojego gościa o jego emocjonalne nagranie sprzed lat. Wówczas ze łzami w oczach Kacper Błoński tłumaczył swoje odejście z Teamu X (więcej TUTAJ). Ta sytuacja często była później wyśmiewana przez internautów, jednak nikt nie spodziewał się, że wówczas "Blonsky" był w fatalnym stanie psychicznym.

To było w tym okresie jak odchodziłem z Teamu X. Wtedy były podzielone zdania. Zaczęło mi to siadać na banię, więc chciałem wypowiedzieć się jak to wyglądało z mojej perspektywy. Czy to była dobra decyzja, czy zła? Nie wiem - mówił Kacper Błoński.
Na dzień dzisiejszy, wyparłem z głowy tamte sytuacje, bo ja naprawdę doszedłem do mocnych stanów. Wtedy jeszcze zaczęła się pandemia i bardzo mocno to mnie dotknęło. Byłem nawet u specjalistów, aby szukać pomocy, ale udało mi się z tego jakoś wygrzebać. Po prostu tak kiedyś było - kontynuował "Blonsky".
Naprawdę w tamtym okresie miałem głębokie problemy. Miałem z dwa czy trzy telefony do rodziców czy znajomych, kiedy to już chciałem się targnąć na swoje życie - zakończył ze łzami w oczach youtuber.

Nowe życie Błońskiego

Obecnie tamte problemy są dla Kacpra Błońskiego już przeszłością. Sprawa Teamu X jest już zamknięta, a on poukładał swoje sprawy. Co więcej, kariera w organizacji FAME MMA spowodowała, że teraz prowadzi on zdrowy i sportowy tryb życia.

Najbliższa walka Kacpra Błońskiego odbędzie się już 20 listopada na gali FAME MMA 12 (z tej okazji był gościem popularnego programu). Jego rywalem będzie Mateusz Janusz z Fit Lovers. Walką wieczoru na tym wydarzeniu będzie starcie Marcina Wrzoska z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: "Jak można sobie robić taką krzywdę". Marcin Najman grzmi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić