Dereck Chisora pokazał nowe oblicze. Nagle zaczął flirtować przed kamerą

2

Brytyjski pięściarz zobaczył filigranową w porównaniu z nim blondynkę i nie mógł się opanować. Sportowiec nie przejmował się tym, jak wcześniej przebiegała rozmowa i rozpoczął podryw.

Dereck Chisora pokazał nowe oblicze. Nagle zaczął flirtować przed kamerą
Derek Chisora nawiązał rozmowę z blondynką (YouTube, IFL TV)

Dereck Chisora pozostaje wśród popularnych sportowców w Wielkiej Brytanii. Pochodzący z Zimbabwe pięściarz mierzył się w zawodowym ringu między innymi z Tysonem Furym, Witalijem Kliczką, Davidem Hayem czy Arturem Szpilką. Na znokautowanie Polaka w lipcu 2019 roku potrzebował niespełna dwóch rund.

Przed pięściarzem 40. urodziny, więc nadzieję na podbój światowych ringów powinien mieć już za sobą. Zdobytą dzięki sportowi popularność próbuje wykorzystać na innych polach. Dereck Chisora pojawił się w tym tygodniu na branżowej imprezie, która przyciągnęła także inne osoby znane ze świata show biznesu.

Dereck Chisora pokazał, że w otoczeniu kobiet czuje się swobodnie, a widok filigranowej w porównaniu z nim blondynki obudził w nim naturę podrywacza. Sportowiec poszedł do Elle Brooke, która również ma przeszłość w sportach walki, a ponadto prowadzi konto w jednym z portali dla dorosłych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Brytyjczyk przerwał wywiad Brooke, objął znajomą ze świata sportów walki i choć udawał, że włączył się w rozmowę, głównie wymieniał słodkie uśmiechy z Elle. Wyglądało na to, że obydwoje stracili zainteresowanie wywiadem, choć Chisora stwarzał pozory i nie omieszkał zapytać o imię stojącą obok brunetkę.

W krótkiej pogawędce Dereck Chisora zdążył obsypać Elle Brooke komplementami i usłyszeć w zamian, że kobieta go uwielbia. Internauci pochwalili 40-latka za wytworzenie pozytywnej energii i zachęcali do dalszego flirtownia z blondynką.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie zabrakło jednak opinii, że efekt przenikania się sportów walki z show biznesem kończy się coraz bardziej nieprzewidywalnymi sytuacjami.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić