Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
VJA
|

Dodawała mu skrzydeł! Wyjątkowy gość na treningu Marcina Najmana

4
Podziel się

Marcin Najman pieczołowicie przygotowuje się do pożegnalnej walki w zawodowym sporcie. W środę na treningu miał specjalnego gościa.

Dodawała mu skrzydeł! Wyjątkowy gość na treningu Marcina Najmana
Wyjątkowy gość na treningu Marcina Najmana. Córka dodaje mu skrzydeł (Instagram, Instagram)
bFdUfNAl

Na tę walkę czekają już wszyscy fani organizacji Fame MMA. 21 listopada do oktagonu wejdą Marcin Najman i Don Kasjo. Między panami iskrzy coraz mocniej. Obaj nie szczędzą sobie uszczypliwości, "El Testosteron" wielokrotnie prowokował na Instagramie bądź Twitterze.

We wtorek w mediach społecznościowych Najman pokazał swój intensywny trening, na którym wylewa siódme poty. Najpierw pracuje na worku bokserskim, a następnie ćwiczy na popularnej skakance.

W środę natomiast na zajęciach miał wyjątkowego gościa. Swojego tatę dzielnie wspierała córka, która dodaje siły 41-letniemu sportowcowi.

bFdUfNAn

Walka Najmana. 41-latek chce iść za ciosem

"El Testosteron" na ostatniej gali Fame MMA pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka. "Don Kasjo" miał wejść do klatki, żeby zmierzyć się z Łukaszem Lupą, ale na przeszkodzie stanęła kontuzja. Mimo to Życiński pojawił się w oktagonie po walce Najmana. Zawodnicy stanęli między sobą. Było "face to face".

bFdUfNAt
Kiedyś był mi obojętny, ale później zaczął mnie drażnić, gdy opowiadał głupoty o prawdziwych sportowcach. Ja jestem dla robienia show i żeby wygrywać z tymi ogórkami, których dostaję. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci Marcina Najmana - przyznał Don Kasjo.
Zobacz także: "Klatka po klatce". Szalony pomysł Michała Materli. "Tylko wariaci są w życiu coś warci"
bFdUfNAO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
marek
rok temu
Najman, ja na twoim miejscu to leciałbym do Częstochowy!!! Mogą wrócić!!! A ty nie zdążysz!!!
Na to Ja
rok temu
Najman ostatnie pożegnalne 5 sekund walki które przegra przez odklejające się tipsy
KDX. NL.
rok temu
A ja już pomyślałem że ten gość to Kaczyński albo chociaż morawiecki. A tu lipa.
bFdUfNAP
Goryl
rok temu
Błagam przestańcie już pokazywać "Kmicica" Jest naprawdę wielu ciekawych fighterów, o których można pisać. Przecież to to z boksem ma mało wspólnego i ciągle robi z siebie obciach.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić