Euro 2020. Christian Eriksen wysłał wiadomość. Te słowa mówią wszystko

24

Christian Eriksen dochodzi do siebie po ataku serca, którego doznał podczas meczu Euro 2020 Dania - Finlandia (0:1). Na szczęście pojawia się coraz więcej pozytywnych informacji na temat jego kondycji zdrowotnej.

Euro 2020. Christian Eriksen wysłał wiadomość. Te słowa mówią wszystko
Christian Eriksen w czerwonej koszulce (PAP/EPA)

Po ataku serca Eriksen trafił do szpitala w Kopenhadze, gdzie spędzi kilka najbliższych dni. "La Gazzetta dello Sport" podała, że duński piłkarz wysłał za pośrednictwem Whatsappa wiadomość do kolegów z Interu Mediolan.

Czuję się świetnie - miał napisać.

To bez wątpienia bardzo pozytywny sygnał. Jest to kolejny znak, że z Eriksenem jest naprawdę dobrze i jego proces rekonwalescencji zmierza we właściwym kierunku. Najgorsze już za nim.

Nowy komunikat o stanie zdrowia Eriksena

W niedzielę duński związek piłkarski przekazał najnowsze wieści ws. stanu zdrowia Christiana Eriksena. Czego dowiadujemy się z krótkiego komunikatu?

Dziś rano (tj. w niedzielę - przyp. red) rozmawialiśmy z Christianem Eriksenem, który przesyła pozdrowienia dla kolegów z drużyny. Jego stan jest stabilny. Pozostanie w szpitalu na dalszej obserwacji - napisano.

Zapewniono ponadto, że piłkarze i sztab szkoleniowy zostali otoczeni opieką psychologiczną. Wszyscy bardzo mocno to przeżyli. Były łzy i ogromne nerwy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić