Fame MMA 10. Iskrzy przed walką wieczoru! "Don Kasjo" ostro o rywalu

17

Już podczas konferencji przed galą Fame MMA 10 leciały wióry. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman Parke pokazali, że nie pałają do siebie sympatią. Padły bardzo mocne słowa, obaj ostro się obrażali. To zwiastun ogromnych emocji, do jakich powinno dojść w trakcie walki o pas mistrzowski i sztabkę złota!

Fame MMA 10. Iskrzy przed walką wieczoru! "Don Kasjo" ostro o rywalu
Don Kasjo (Instagram)

28 marca odbyła się pierwsza konferencja przed galą Fame MMA 10. W trakcie wydarzenia przedstawiono pełną kartę walk. Choć do imprezy pozostało jeszcze półtora miesiąca, już teraz było ostro pomiędzy uczestnikami walki wieczoru.

Limit wagowy, boks, to jego pomysły. Jeszcze pier****, że przerwy ustalałem. Będzie po sportowemu, na jego zasadach. Mi pasuje, żeby były 60-sekundowe przerwy, inni niech mają 1,5 minuty. Pokażę wam, co to boks - mówił Kasjusz "Don Kasjo" Życiński.

Norman Parke natomiast cały czas powtarzał, że walka z "Don Kasjo" to dla niego "łatwe pieniądze". Zarówno jeden, jak i drugi nie przebierał w słowach. Życiński odnosił się do rywala z pogardą, Parke nie pozostawał mu dłużny. Zapowiedział, że jest w stanie "zabić" przeciwnika w każdej chwili.

Ich wymiana zdań trwała co najmniej kilka minut. Parke popisywał się swoją znajomością języka polskiego, jego słowa nie nadają się jednak do cytowania. To wszystko to zapowiedź wielkich emocji, do jakich może dojść w trakcie pojedynku.

Iskrzy przed walką o pas. Napięcie pomiędzy rywalkami

W walce o pas kategorii koguciej zmierzą się Marta "Linkimaster" Linkiewicz i Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Choć obie wypowiadały się o sobie dość pozytywnie, dało się wyczuć napięcie pomiędzy nimi.

Mam bardzo mieszane uczucia co do Marty, bo ona ma troszeczkę dwie twarze. Jak nagrywałyśmy trailer to normalna dziewczyna, z którą można porozmawiać, wbrew temu, co można zobaczyć w internecie. Czasami ma takie zachowanie, że ma się ochotę jej odpowiedzieć - powiedziała Kamila Wybrańczyk.

Na odpowiedź jej rywalki nie trzeba było długo czekać. "Linkimaster" powiedziała, że taki jest jej styl bycia i nie przejmuje się opiniami innych.

Gala Fame MMA 10. Kiedy się odbędzie?

Jubileuszowa gala Fame MMA odbędzie się już 15 maja. W walce wieczoru zmierzą się Norman "Stormin" Parke i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Oprócz tego w oktagonie pojawią się m.in. Marta "Linkimaster" Linkiewicz czy Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk, czyli partnerka Artura Szpilki.

Zobacz także: FAME 10: Parke vs Don Kasjo (Official Trailer 4K)

Fame MMA 10. Karta walk:

  • walka wieczoru: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman "Stormin" Parke
  • co-main event: Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid "Bocian" Malczyński vs Adrian "Polak" Polański
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kamil "Hassi" Hassan
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Pająk vs Gamou Fall
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Floyd Mayweather Jr ćwiczy, a pieniądze lecą z nieba
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić