VDB| 
aktualizacja 

Fame MMA 15. Wynieśli go na noszach. Podjął decyzję, co do dalszej kariery

20

Dramatyczne sceny oglądaliśmy podczas walki Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem na Fame MMA 15. Ostatecznie po niemal 18 minutach ciągłej walki ten pierwszy padł nieprzytomny na matę. Potrzebna była pomoc medyczna. "Crusher" po tym wszystkich podjął decyzję, co do dalszej kariery w MMA.

Fame MMA 15. Wynieśli go na noszach. Podjął decyzję, co do dalszej kariery
Kacper Błoński opuszcza klatkę rzymską na noszach (Twitter)

Na rewanżowe starcie Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem musieliśmy czekać niemal dwa lata. Ostatecznie obaj zawodnicy się dogadali i na gali Fame MMA 15 zmierzyli się w nietypowych zasadach. Rywalizowali oni w klatce rzymskiej na dystansie jeden rundy bez limitu czasowego. Oznaczało to, że walka toczyła się do momentu, w którym ktoś nie padnie lub się podda.

Dubiel zszokował ekspertów

Przed tą walką zdecydowanym faworytem był Kacper Błoński. Od kilku lat intensywnie przygotowuje się w renomowanym Warszawskim Centrum Atletyki. Natomiast Marcin Dubiel słynie z tego, że nie przygotowuje się zbyt sumiennie, a trenuje tylko przed walkami.

Walka jednak miała dramatyczny przebieg. Od pierwszych sekund obaj ruszyli na siebie z mocnym impetem. Potem Błoński był dwukrotnie bliski tego, aby skończyć Dubiela. Ten jednak przetrwał i w 17 minucie walki wykazał się niezwykłą siłą woli. Wykonał on serię ciosów, na którą odpowiedzieć nie mógł już zmęczony "Crusher".

Sędzia nie mógł postąpić inaczej niż przerwać walkę. Tuż po decyzji sędziego Błoński osunął się bezwładnie na matę. Do klatki momentalnie wbiegli ratownicy medyczni, którzy wynieśli go na noszach.

Wiadomo, co z karierą Błońskiego

Wszystko wyglądało bardzo dramatycznie. Fani od razu zaczęli się zastanawiać, co ze zdrowiem Kacpra Błońskiego. Pod znakiem zapytania stanęła również jego dalsza kariera. Ten szybko ustosunkował się do tego na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
- Mam podpisany kontrakt jeszcze na dwie walki w Fame MMA. Jeśli życie, zdrowie i wszystko inne pozwolą to chciałbym walczyć jeszcze więcej. To niesamowicie odmieniło moje życie, mental czy ciało. Chcę to robić jak najdłużej - wyznał Kacper Błoński.

To oznacza, że z pewnością zobaczymy Kacpra Błońskiego w klatce Fame MMA. Czy to będzie jeszcze w tym roku? Raczej jest to wątpliwe po tym, co działo się podczas piątkowej gali. Kto wie, być może w przyszłym roku zobaczymy dopełnienie trylogii Błoński - Dubiel. Na ten moment ci zawodnicy wygrali po jednej walce w historii ich pojedynków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić