VDB| 
aktualizacja 

Skandaliczne zachowanie na Fame MMA 15. Ucierpieli medycy

140

Do wielkiego skandalu doszło po walce Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim na Fame MMA 15. Po walce "Crusher" został zniesiony do szatni przez medyków, a tam ratownicy medyczni zostali zaatakowani przez trenerów Błońskiego oraz jego przyjaciela Adriana Polaka.

Skandaliczne zachowanie na Fame MMA 15. Ucierpieli medycy
Afera po walce Kacpra Błońskiego (Twitter)

Walka Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim na Fame MAM 15 miała niespodziewany przebieg. Najpierw obaj mocno na siebie ruszyli, a potem przez 18 minut walczyli w bliskim zwarciu. Ostatecznie więcej sił zarówno tych fizycznych, jak i mentalnych zachował Dubiel, który skończył rywala (więcej TUTAJ).

Faworyt na noszach

Walka influencerów okazała się być dla nich naprawdę wyniszczająca. Wystarczy powiedzieć, że Kacper Błoński chwilę po tym, jak sędzia przerwał pojedynek po prostu zemdlał. Z klatki rzymskiej zabrano go na noszach.

Zdjęcia z tego, jak "Crusher" jest wynoszony przez medyków momentalnie obiegły media społecznościowe. Fani nie ukrywali zdziwienia zakończeniem tej walki. Szczególnie, że Błoński był murowanym faworytem według ekspertów.

Bójka z ratownikami

W sobotę media społecznościowe obiegło nagranie z drogi prowadzącej do szatni na Atlas Arenie. Można na nim zobaczyć jak trenerzy Błońskiego, pracujący na co dzień w renomowanym Warszawskim Centrum Atletyki, oraz jego przyjaciel - Adrian Polak - zaatakowali ratowników medycznych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jest to o tyle szokujące, że ratownicy mieli w tym czasie Kacpra Błońskiego na noszach. Można usłyszeć co było punktem zapalnym tej bójki. Jeden z ratowników nieco dosadniej poprosił jednego z trenerów, aby ten się odsunął, bo zanieść zawodnika do pokoju medycznego.

Te słowa nie spodobały się trenerowi z WCA. Momentalnie padły ostre słowa w stronę medyków, a później byliśmy świadkami rękoczynów. Co więcej, rzucano nawet w medyków jakimiś przedmiotami.

Na ten moment nie ma żadnego komentarza w tej sprawie ani ze strony Fame MMA, ani WCA.

Zobacz także: Nowa era w tenisie

Zobacz także: Milioner chwali się luksusową łodzią. Tak na niej szaleje (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić